2726
عنوان

بیرون چه خبره

759 بازدید | 66 پست

همه جا مه شده 

تهرانم

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

واااای غروب خیلی عجیب بود

هم عجیب هم قشنگ

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما گرگ بارون دیده ایم. ما رو از مه میترسونی؟ من الان بگن دماوند فعال شده هم فقط میخندم. سر شدیم دیگه.😂😂😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
😄😄😄

والا دیگه آدم باید آمادگی هر چیزی رو داشته باشه😕

خدا میدونه با این همه فیلم زامبی که درست کردن کی قراره ویروس زامبی طورم بندازن وسط مردم☹️

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
والا دیگه آدم باید آمادگی هر چیزی رو داشته باشه😕 خدا میدونه با این همه فیلم زامبی که درست کردن کی ...

وای باحاله ها😁

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706