2726
عنوان

بنظرتون چند سالمه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 84 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بای👋

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
میگه به دلیل کم بودن حافظه عملیات امکان پذیر نمی باشد چرااا؟ چیکار کنم حالا؟

حافظت پرع دیگع 😐 چی چراع؟

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
2728
والا عکساتونو میذارید اینجا بعد میبینیم تو اینستا میذارند با کپشن صیغه میشم!! حوصله دارید دردسر درس ...

سر همین قضیه شوهرم همیشه مخالفه  عکسمو بزارم پروفایل.منم بچه خوبیم ونمیزارم.

دخترم،معجزه زندگیمو 

شاید کیفیت داره دیر اپلود میشه یه ذره صبر کنید 

(حالا خودم فوق تخصص عجله اما ) ولی صبر کنید ;-)

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی

بچه ها گذاشت یکی منو بلایکه 

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی
2706