2737
2734
عنوان

تب دخترم اصلا پایین نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5650 بازدید | 61 پست

با اب ولرم و نمک کف پا پیشونیش رو خیس کن رو شکمشم با اب ولرم خیس کن شربت بروفن قوی تر از استامنوفنه ازون بده یا ببرش درمانگاهی جایی امپول بزنه تا تبش بیاد پایین

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️

عزیزممممم فقط اب بخورون بهش هر پنج دقه ی سرنگ اب بریز تو گلوش اب تبو پایین میاره

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش حتما گرم وسرد شده سرما خورده

وقتی 20 روزه تو قرنطینه اید و رعایت میکنید دلیلی نداره به استرس داشته باشید آرامش خودتونو حفظ کنید که بتونید بهتر به بچتون کمک کنید

تبشو پایین بیارید تا فردا اول به 4030 یا دکترش زنگ بزن بچه رو تو محیط آلوده درمانگاها نبر که بدتره

2731

من یبار پسرم اینجوری تبش زیاد بود ،39/5درجه رو که دیدم😢، زودی بردم حمومو ،بدنش شستم و دوباره آوردم لباس پوشوندم.تو نت جستجو کردم ،دعای حضرت فاطمه برای پایین اومدن تب.اونو برا پسرم خوندم.و بچه ای که تو تب میسوخت ونمیخوابید،تبش اومد پایین وخوابید.😢

اینقدر بعد از اونهمه تنش و ناتوانی ولاعلاجی ودرموندگی ،راحت شدم ،که منم خوابم برده بود

تب بر ها   :  آب خیار  -  آب سیب (مخصوصا سیب زرد) - آب کاهو - آب عدس و جو           همزمان پاشویه     و     نم دار کردن  قسمت های گرم خصوصا سر

سیب زرد رو رنده کن  یک قاشق عسل بهش اضافه کن و بده بخوره       >     تجربه کردم تب رو پایین میاره     (آب سیب یا سیب رنده شده زیاد استفاده کن)
آب خیار هم همینطور      

ضمن اینکه   علت تب   عفونت هه (درگیری بدن با عامل خارجی که می تونه ویروس باشه یا باکتری منجر به عفونت و تب میشه)      تا زمانی که عفونت باشه تب پایین نمیاد
یکی از بهترین ضدعفونت ها       دوسین هست
دوسین  :  ترکیب سیاه دانه نیم کوب شده  یک سهم  +  عسل طبیعی  سه سهم      (اگر می خوای زود نتیجه بگیری چندساعت یکبار مثلا چهارساعت یکبار  یک قاشق مربا خوری بده بخوره)             > دوسین رو جدی بگیر          خیلی موثره
خواهر چند وقت پیش تب داشت  همین کارها رو کردیم      >   سیب رنده شده و عسل دادم       خودش گفت این رو که خوردم یهو دمای بدنم اومد پایین
دوسین هم خودش شب قبلش خورده بود  (هنوز به ما نگفته بود که تب داره)  می گفت تا صبح تب و لرز داشتم و خوابم نمی برد > تا  یه قاشق دوسین خوردم  نیم ساعت بعدش  تبم اومد پایین و خوابم برد

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2738
من یبار پسرم اینجوری تبش زیاد بود ،39/5درجه رو که دیدم😢، زودی بردم حمومو ،بدنش شستم و دوباره آوردم ...

اره منم دعای حضرت فاطمه رو برا بچم خوندم جواب داده

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️

اگر خدایی نکرده توی خونه تون یا یکی از آشناهاتون  مبتلا به کرونا    داشتید           به این کانال سر بزنید
https://t.me/A_ostadtaleghani     کانال استاد طالقانی
    https://t.me/darmancronataleghani     این کانال هم عکس نسخه و آزمایش و سی تی اسکن کسانی که مبتلا شدن رو گذاشته و بعد از استفاده از دستورات استاد طالقانی درمان شدن و پیام شون رو هم گذاشته    

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

لطفا حتما بیا بگو دخترت چطوره 

تب بالا اصلا خونه موندن درست نیست زنگ بزن چهل سی

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
لطفا حتما بیا بگو دخترت چطوره  تب بالا اصلا خونه موندن درست نیست زنگ بزن چهل سی

زنگ زدم. فقط دلداری داد و گفت چون چیزی نمیخوره ببرش بیمارستان.اگه چیزی خورد نیازی نیس ببریش.

شکر خدا الان شیشه داره میخوره

2706