2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه اجازه می دی بهت درخواست بدم یارن جون 

عزززیزم با کمال میل ولی چون با  لپ تاب میام قسمت پیام های خصوصی برام باز نمیشه  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2738
عه حیف پس ینی درخواست ندم😞

قبول کردم عزیزممم ولی اگگگ پیام خونده نشددد عمدی نیس دوستامم گله میکنن مشکل از مرورگرو لپ تابه  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

من دوست زياد دارم ٨ سالي هست با هميم البته ديگه همشون فعال نيستن تو نيني سايت ، اينجا با همً دوست شديم بعد من هر بار ك ايران ميرم ميبينيم همو الانم تو اينستا در ارتباطيم 

اولين بار ك ديدمشون يك گروه ٢٠ نفره تو ي مركز خريد قرار گذاشتيم واقعا خوش گذشت الان جزو بهترين دوستام هستن

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
قبول کردم عزیزممم ولی اگگگ پیام خونده نشددد عمدی نیس دوستامم گله میکنن مشکل از مرورگرو لپ تابه   ...

عه درخواست داده بودم قبلا 

باش ممنون 

نه عزیزم مشکلی نیس درک می کنم😊

2706