2726
عنوان

عجیب ترین تاپیکی که تو نی نی سایت دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان باور کردی؟ ادم بیکار و مریض زیاد پیدا میشه هر چیزی و باور نکنید

عه تاپیکش سرکاری بود درستهههه

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 

عجیب ترین تایپیک فقققققطوفقططططط..همون که گفته بود از گم شدنا بگید...هرکی یه چیز گفته بود اما عجیبترین که تو ذهنم موند...پیرزن وپیرمرد میخوان برن بیرون مرد میگه برم سرویس...طول میکشه ونمیاد...زنه میره در دستشویی وامیکنه شوهرش نیست ودیگه هم پیداش نمیشه..میره پیش پیشگو میگه از ما بهترون بردنشو.....

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2728

@دلشکسته_بدبخت    

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
خانومی که به حرف دعانویس جیش کرده بود تو چایی شوهرش واسه ایجاد محبت😐

اه😷

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
خدارو شکر ک دیگه کسی نمیگه تاپیک جیش چرخشی شوهر در منزل  همه میگن نخود😂

ععیییی 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
عجیب ترین تایپیک فقققققطوفقططططط..همون که گفته بود از گم شدنا بگید...هرکی یه چیز گفته بود اما عجیبتر ...

وااااا شاید دستشویی نرفته بوده پیرزن خودش دیده؟

@فسقلی_قلقلی    

وااااا شاید دستشویی نرفته بوده پیرزن خودش دیده؟

اره..اصلا اون خونه هم مدلش جوری بوده که یه در خروجی داشتن واز خود در دستشوییوارد حیاط میشده...نوه اون مرد اومد تاپیک تعریف کرد...میگفتم اهل قم هستن 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

@شلوارگلگلی    

چن روز پیش😂😂

هنوز هست ؟ یا تعطیل شده

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
من ذخیرش کرده بودم رفتم دیدم نیس احتمالن ترکیده

صد در صد ترکیده

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2706