1711
1707

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

زغالی برمیگشتین😁😁

😂😂👌👌

قصه هاش کاش باشه همش مثل باباش😄یکی مث من باشه واسه اشتباهاش😔میخوام چند وقت بعد راه بره اون 4 دست و پا😄خودش باشه که دنیا دوست نداره وابسته هارو❤تو جزوی از منی💜بزرگ شی هنوز بچمی💜
1713
1665
یارن جون بیا برو تو تاپیک من بعدم هرچی میتونی تگ کن بیا ببینن عکس نذارن

باه عزیزم من ب همه دوسام گفتم ولی دوباره تگشون میکنم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

قبر خالی

دوستان💝حلالم کنید اگ بدی دیدین حقتون بوداگرم 😊خوبی دیدین محاله دیده باشین اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب یک چشم پزشک نشون بدیننن 👀🧚🏻‍♀️باتچکررمرسیجاات😛🏃🏻‍♀️تسبیحم کو؟؟؟😐
1709
😁کرونای لعنتی عیدمون رو خراب کرد

کرونا که به نفع من شد منکه تو خونه عیدا زندانی ام بخاطر کارش بعد ۱۳ میرفتیم عید دیدنی شهرستانم اصلا نمیرفتیم 

امسال مغازشو بستن اومد نشست خونه 

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4131428/تو-اولین-قرارت-چه-سوتیایی-دادی-پیشش?postId=130483720

بادلخوری به خــــدا گفتم :                                   درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                                         خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی ❤️                                                  
من که کاری نکردم اونا خوبن که منم شرمندشون میشم تعجب میکنم تو نی نی سایت واقعا عروس خوب کمه😂

منم تعجب کردم چون همه ناراحتن از خونواده همسرشون😄

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
1712