2726
عنوان

واسه آخرین بار عاشق شدم...💔

134 بازدید | 11 پست

بچه ها من یه نفرو دوست دارم که البته نمیدونه... نمیدونمم حسش بهم چیه ولی تصمیم گرفتم احساسمو بروز بدم یکم...

چند وقت پیش برام آهنگ خونه ی آرزو رو فرستاد بنظرتون بزارمش استوری؟متوجه میشه چرا این کارو کردم؟

خیلی دلتنگشم... :)💔

کنارم خیلیا هستن، دلم پیش تو آرومه♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب اون چرا این اهنگو براتون فرستاده؟شاید اونم خاسته ابراز احساسات کنه با این اهنگ😅

نمیدونم بعضی کاراش میگن حسی داره ولی تا حالا مستقیم چیزی نگفته...بنظرت بزارمش استوری ببینم واکنششو؟

نمیدونم بعضی کاراش میگن حسی داره ولی تا حالا مستقیم چیزی نگفته...بنظرت بزارمش استوری ببینم واکنششو؟

نمیدونم والا تو این زمینه اصلا تجربه ای ندارم.ولی خب میخای بزار ببین عکس العملش چیه.یه اهنگه دیگه.خیلیا اهنگ استوری میکنن شمام یکیش😁

نمیدونم والا تو این زمینه اصلا تجربه ای ندارم.ولی خب میخای بزار ببین عکس العملش چیه.یه اهنگه دیگه.خی ...

آخه تا حالا ازین چیزا نزاشتم من...😂

اهان پس سختته.خب همه رو هاید کن فقط اون ببینه ک زیاد خجالت نکشی😅فکر دیگه ای ب ذهنم نمیرسه

اوممم فکر خوبیه🙈😂مرسی عزیزم💕