2726
عنوان

خواب دیدم

197 بازدید | 16 پست

خواب دیدم یه جایی هستم حدود ۲۰ تا استخر بزرگ بود توش حدود ۱۰۰۰تا ماهی زیبا و تزئیناتی ، داشتم راه میرفتم و نگاه میکردم یهو یکی اومد پیشم که نمیدونم کی بود بهم گفت خرگوش دارم خاکستری و بزرگ بود و بهم گفت بیا بگیرش اگه دوس داری و منم گفتم نه چون خودم یه خرگوش دارم و مادرم دیگه نمیزاره خرگوش رو ببرم خونه و پریدم از خواب 

فکرم مشغول شده 😔 نظری دارین درمورد تعبیرش ؟؟؟

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻

کاربر ورپریده خیلی خوب تعبیر خواب می کنه! 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بلد نیستم پیداش کنم میتونی شما عزیزم ؟

گلم من بلد نیستم تگشون کنم اسمشون هست varparideh عکس پروفایلشونم هم عروسک پسر بامزه است. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

@varparide25    

انشاالله خیره خرگوش بخواب خوب نیست وچون اونو قبول نکردی خدا رو شکر هیچ چیز بد وخطر سمتتون نمیاد...خ ...

مرسی گلم خیالم راحت شد 😘

مرسی گلم خیالم راحت شد 😘

عزیزم برات تگش کردم برو تایپیک ایشون. 

درواقعیت خرگوش دارین؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اره عزیزم ،من نه داداشم داره خونشون دوتا 

پس خواب بدون تعبیره نتیجه افکار و ارتباط با داشته هاتونه😊

درکل اینکه نگرفتی خوبه و رفع بلا❤

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
پس خواب بدون تعبیره نتیجه افکار و ارتباط با داشته هاتونه😊 درکل اینکه نگرفتی خوبه و رفع بلا❤

مرسی عزیزم 

هفته دیگه زایمانمه دوقلو و این مدت خیلی سختی کشیدم واسه سالم بدونشون ممکنه یعنی همه چی بخیر بگذره و بچه هام سالم بیان ؟ 

مرسی عزیزم  هفته دیگه زایمانمه دوقلو و این مدت خیلی سختی کشیدم واسه سالم بدونشون ممکنه یعنی هم ...

آره عزیز چه ربطی به این خوابت داره آخه😁😄😄

انشاالله بسلامتی 😍😘

2706