1711
1707
عنوان

دخترخاله شوهرم به همه میگه....

756 بازدید | 36 پست

همه رو قندونی صدا میزنه الانم امشب حواسش نبود ب شوهرمن گفت قندونی ولی حواسش بود وگفت منو نگاه میکرد ببینه عکس العملم چیه مث کسی وانمود کردم ک اصلا نشنیده  صداشو نازک میکنه میگه قندونی تا پارسال ک من شوهر نکرده بودم همبازیم بود صدای اگزوز نیسان میداد حالا تو ماشین ب شوهرم میگفتم شکلات خوری کی بودی?روده برشد از خنده

چرا بعضیا کرم میریزن😂😂😂

الان یه عده میگن همه فک میکنن بقیه دنبال شوهراشونن ن دنبال شوهرم نیست ولی بمن ک کرم میریزه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

قندوووووووووووووووونی!!!!! 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

مامانای زیبا اگه دنبال یه پوست درخشان و شاداب هستین 

این مطلب حتما بخونید

1718
خیلی بدم از دختر خاله هاشون میاد اه همه ی دختر خاله های شوهرا بدن کرم میریزن چشونه 😡

دخترخاله ی کسی نیستی خودت؟! 

والا من دخترخاله ی شوهرم خیلی هم خوب و باشخصیته

❤️و عشق سرآغاز آدمیت است... ❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
1710
1436

چه اصطلاحات چرتی داره

یه بار بهش بگو جلو شوهر من اینجوری حرف نزن، آخه خیلی بدش میاد میترسم خدایی نکرده فکر کنه خل و چلی چرت و پرت میگی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه!💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
دخترخاله ی کسی نیستی خودت؟!  والا من دخترخاله ی شوهرم خیلی هم خوب و باشخصیته

نچ دختر خاله ی پسری نیسم

ولی نامزد من چندتا دختر خاله جوون داره ارامش نذاشتن واسم از بس خونه خراب کنن

خانما میشه دعا کنید به آرزوهام برسم ؟❤️
خیلی بدم از دختر خاله هاشون میاد اه همه ی دختر خاله های شوهرا بدن کرم میریزن چشونه 😡

نگو اینجوری،من اینقدپسرخاله مو دوست دارم همش دلم میخوادزن بگیره،الان رفتم برا عروسی ش چمدون مخصوص سفارش دادم بااینکه هنوز،نامزدنداره،اگه یوقت زنش اینجوری بگه خیلی ناراحت میشم

1712