2737
2734
عنوان

کاش خدا ثروتو یکسان ب همه میداد

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملاً مخالفم با صحبتت یکی میبینی تو ی خانواده مولتی ميلياردر دنیا مياد یکی تو فقیر ترین خانواده همه ...

گفتم همه نه، 

راجع به بخش بزرگی از جامعه حرف زدم. فقیرترین و مولتی میلیاردها جمعیت کوچیکی هستن

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2731
چيزيه که داریم میبینیم کاری به هیچ عالمی نداریم 

خب توقع بی جایی دارید.چون عدل حقیقی در عالم ماده یا این دنیا نشون داده نمیشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

حتما این تورمم کار ما فقیر بیچاره ها بوده که اینقد جون کندیم پول جم کردیم با پول خونه حالا فقط میتونم ی ماشین بخریم نه عدالت خدا این نیست 

به هر کسی که می نگرم در شکایت است در حیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
2738
خیلی ها دارن جون میکنن و پولدار نشدن ربطی نداره 

خواستم بگم همچینم شانسی و الله بختکی نیست و یا ناعادلانه.طرف زحمت کشیده به ی جایی رسیده

حالا اونی که بعد ی عمر تلاش و زحمت به جایی نرسیده رو من نه توزندگیش بودم نه جای خدام ببینم حکمت چی بوده

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

برادرشوهرم کلی ثروت داشت،دو واحد مرغداری کلی زمین ویلا،کلی سرمایه همشو به باد داد،عرضه نگه داشتنشو نداشت،سرنزول بازی وهزار کار نابجا والبته غرور وخودبرتر بینی خودش وهمسرش  همه رو یه شبه از دست داد،حتی خونه ای که توش زندگی میکرد،الان این عرضه نداره باید استغفرالله بگیم مشکل از خداس.

دخترم،معجزه زندگیمو 

همه چیز پوا نی.مطمین باش اونا هم چیزایی ندارن. من هیچی نمیخوام از خدا فقط ارامش

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2706