2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من معتقدم ما مسئول زندگی خودمون هستیم

میتونیم شرایطمو بسازیم از وقتیم با قانون جذب اشنا شدم بیشتر شد اعتقادم

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2731

اره واقعا ظلمه خدايي گناه اون كه نداره چيه خيلي بده كلا اختلاف زياد قيافه يكي داغونننننننن بكي زيبااااااااً

پولم كه بماند اختلاف بيداد ميكنه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
من معتقدم ما مسئول زندگی خودمون هستیم میتونیم شرایطمو بسازیم از وقتیم با قانون جذب اشنا ش ...

بدون اجازه اش برگی از درخت نمیوفته همین اینا حرفه قانون جذب و مراقبه

کار ندارم به یه سری خوش شانسی ها یا دزدی ها و...

ولی بخش بزرگی از پولدارها برای پولشون زحمت کشیدن منظورم زحمت بازو نیست، برنامه داشتن تو زندگی وقت تلف نکردن ول نچرخیدن تعهد داشتن

مثلا من الان تو نی نی سایتم یکی داره یه کار مفید می‌کنه یا سرموقع خوابیده فردا سروقت بیدار شه به زندگیش برسه

خیلی از بیچارگی آدما تقصیر خودشونه، همه ش نه ولی آدم نباید هی گردن خدا بندازه

باور کنید خدا اگه به خیلی از آدما اگر نعمت هم بده عرضه نگهداریشو ندارن

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
اره واقعا ظلمه خدايي گناه اون كه نداره چيه خيلي بده كلا اختلاف زياد قيافه يكي داغونننننننن بكي زيباا ...

موندم خدا چه عدالتی گذاشته تو این دنیا، فکر نکنم خودشم بدونه 

2738
موندم خدا چه عدالتی گذاشته تو این دنیا، فکر نکنم خودشم بدونه 

توقع دارید عدالت خدا رو در عالم ماده تماشا کنید؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
کار ندارم به یه سری خوش شانسی ها یا دزدی ها و... ولی بخش بزرگی از پولدارها برای پولشون زحمت کشیدن م ...

کاملاً مخالفم با صحبتت یکی میبینی تو ی خانواده مولتی ميلياردر دنیا مياد یکی تو فقیر ترین خانواده همه به اندازه کافی برای روزی زحمت میکشن 

2706