2726

من دوستای خوبی دارم بعضیاشون از دوران دانشگاه سه تاشون از دوران راهنمایی همیشه که نه چون سرگرم همسر و بچه هستن اما پیام میدن و حال همو میپرسیم یعنی اینجوری نیست که کسی موقع گرفتاری یاد آدم بیوفته 

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گروه داریم. از صبح که چشممون وا میشه انگار تخم کفتر خوردیم انقدددددددر حرف میزنیم تا شب وقتی که بیهوش شیم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
دوستای من شب تا صبح تو دایرکتم پلاسن😐همونجام ناهارو شامشونو میخورن😂

وای یکی از رفیقای من وقتی تو دستشوییه هم بامن میحرفه

حالم بد میشه

بعضی وقتا هی میگه دارم میلینم چرا عنم نمیاد😐😐😐😐😐😐

2728

من چون حال روحی ام خوب نیست گوشیمو خاموش کردم.یکی دو تا از دوستام بهم خیلی زنگ میزدن وابستگی دارن.عذاب وجدان گرفتم روشن کردم یه مدت.الان دوباره خاموش کردم.میترسم خدا قهرش بگیره ولی واقعا حوصله ندارم.نمیدونم چیکار کنم.شما نظرتون چیه؟

من هیچ دوستی ندارم😭قبل کرونا خیلی آدم دلشکسته ای بودم😭چه برسه به الان که تو خونه قرنطینه شدمو هیچ دوستی ام ندارم که پیام بدیم بهم 😭واقعا دارم سکته میکنم😭 هیچ کاری جز یکسره و یکسره، فقط و فقط اینستا رفتن، از دستم برنمیاد که بکنم..... گوشیمم چون خیلیییییییییی گوشیه چرت و خیلی مدل پایینیه،، هیچ برنامه ی دیگه ای نمیتونم دانلود کنم... هر برنامه ای میخام دانلود کنم، فروشگاه پلی ارور میده، میگه اول یه دونه اینستا که بیشتر نداری، همون رو هم حذف کن تا بتونی این برنامه رو نصب کنی 😕😕😕😕😕😕😕🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😭😭😭😭😭😭

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
وای یکی از رفیقای من وقتی تو دستشوییه هم بامن میحرفه حالم بد میشه بعضی وقتا هی میگه دارم میلینم چر ...

😂😂😂😂بخدا دوستای منم ..... تو توالت و ناهار و شام و ... چت میکنن فرق نداره هر جا باشه تازه یکیشون میگف حمومم ک میرم  گوشیو میبرم اهنگ میرارم 

😂😂😂😂بخدا دوستای منم ..... تو توالت و ناهار و شام و ... چت میکنن فرق نداره هر جا باشه تازه یکیشون ...

خداروشکر هنوز ما به مرحله ی حموم نرسیدیم

ولی جدی من حالم بد میشه 😐😐😐😐وای سرم داره از درد میترکه چرا نمیکپم من

منم هیچ دوستی ندارم

کدوم شهری؟؟ من قمم 

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
من هیچ دوستی ندارم😭قبل کرونا خیلی آدم دلشکسته ای بودم😭چه برسه به الان که تو خونه قرنطینه شدمو هیچ ...

فروشگاه پلی کلا امکاناتشو برداشتخ ربطی به گوشی تو نداره

منم کی دوست اینجوری دارم

میخوای با یکی اش آشنات کنم باهم بحرفید؟

اوناهم همش بهم میگن کسی رو ندارن باهاش بحرفن

2706