2737
2734
عنوان

عاقا یکی بیاد ی چی بگه😑☹

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 34 پست
اوهوم سعی میکنم ازش آرامش بگیرم اگر بذاره😂😂😂 قرنطینه روی عصاب اونم تاثیر منفی گذاشته آخه واااای ...

خدانکنه❤شاید باورت نشه تو یه منطقه مخصو داشتم دوچرخه سواری میکردم چندمتر مونده بود مسیر تموم شه خوردم زمین،همش میگم کاش جای دندونام بینیم شکسته بود فوقش عمل زیبایی میکردم😂البته تو بچگی یه بار بینیم شکسته تو اتاق عمل جا انداختن...

خدایاشکرت...
خدانکنه❤شاید باورت نشه تو یه منطقه مخصو داشتم دوچرخه سواری میکردم چندمتر مونده بود مسیر تموم شه خورد ...

آخی عزیزم . ناراحت نباش . بازم خداراشکر اتفاق جبران ناپذیری نیوفتاده برات . حالا بازم دندون بوده درست شده . اگر لگن و اینات دور ازجون زبون لال میشکست که دیگه هیچی

نیمه پر لیوان ببین . خدا بهت رحم کرده .

موفق باشی گلم⚘💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم . ناراحت نباش . بازم خداراشکر اتفاق جبران ناپذیری نیوفتاده برات . حالا بازم دندون بوده درس ...

قربونت اره بازم خداروشکر سعی کن رو خودت کار کنی چون متاهلی خودش هزار تا دردسر داره ک به بد شدن حالت کمک میکنه،موفق باشی😍

خدایاشکرت...
2728
قربونت اره بازم خداروشکر سعی کن رو خودت کار کنی چون متاهلی خودش هزار تا دردسر داره ک به بد شدن حالت ...

عاره بابا . من باید هم ظاهرمو هم عصابمو بکوبم از نو بسازم😂😂 مگرنه ازدواج موفقی نخواهم داشت .‌واقعا خداراشکر هنوز ازدواج نکردم . 

😍⚘⚘