2733
2734
عنوان

نه میتونم طلاق بگیرم نه زندگی کنم اخه من چیکار کنم خدایاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 71 پست

از کلینیک اینجا مشاوره بگیر یا بنویس تو اینترنت مساوره تبیان فک کنم اسمش بود تو نت سرچ کنی مشاوره ها تلفنی هستن فقط حواست باش مجوز داشته باشن الکی نباش چندسالته عزیزم شوهرت چندسالشه کنکور شرکت کن پرستاری بخون بعدا کار کنی بتونی جداشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیده حضانت. من با یه ظالم به تمام معنا طرفم

گوش به حرف های این خانم ها نده این ها خودشون داغ دیدن واسه همین دارن تورو با خودشون مقایسه میکنن و عصبی میشن دیگه نمی دونن تو بعد طلاق آواره میشی بچه ات بی هویت میشه و بعدش کلی داستان و دردسر دیگه 

از کلینیک اینجا مشاوره بگیر یا بنویس تو اینترنت مساوره تبیان فک کنم اسمش بود تو نت سرچ کنی مشاوره ها ...

من۳۳. اون۴۰. اتفاقا دوسای پیش برای کنکور تجربی خوندم یه دوماهی .‌ بعد به دلایلی ول کردم. فکر میکنی میتوم قبول شم اگه دوباره شروع کنم رشتمم ریاضی بوده . خودم که خیلی علاقه دارم ادامه تحصیل بدم. اگه میدونید تروخدا راهنماییم کنید

2728
اون جوری بیشتر اذیتم میکنه نامرد. 

خب بدون پشتوانه مالی جدا نمیتونی بشی..

الانم که اذیتی من تنها راهی ک دیدم اینه مهرتو بگیری و درخواست طلاق هم نده...

دختر خاله ام اینکارو کرد رفت اموالش رو دو سوته توقیف کرد مهرشو گرفت..مشکل اونا بد اخلاقی شوهرش بود الان راضیه ک گرفته..بهرحال میگه اگر ادامه داد خواستم جدا شم بی پول نباشم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
گوش به حرف های این خانم ها نده این ها خودشون داغ دیدن واسه همین دارن تورو با خودشون مقایسه میکنن و ع ...

اره خب بعد طلاق تازه سختیا شروع میشه ولی منم نمیتونم این شخصو تحملش کنم دلم کباب میشه میبینم میخواد دل زنداداشم رو ببره 

من۳۳. اون۴۰. اتفاقا دوسای پیش برای کنکور تجربی خوندم یه دوماهی .‌ بعد به دلایلی ول کردم. فکر میکنی م ...

این پاسخگوی ملی هست قسمت مشاوره هم داره

https://www.pasokhgoo.ir/

اره خب بعد طلاق تازه سختیا شروع میشه ولی منم نمیتونم این شخصو تحملش کنم دلم کباب میشه میبینم میخواد ...

مثلا برا زن داداشت چیکار میکنه؟

زن داداشتم پا میده؟

2738
خب بدون پشتوانه مالی جدا نمیتونی بشی.. الانم که اذیتی من تنها راهی ک دیدم اینه مهرتو بگیری و درخواس ...

چون فعلا نمیتونم طلاق بگیرم بیخیال مهریم شدم . برم مهریه بگیرم گفته ببین چه بلاهایی سرت میارم

چون فعلا نمیتونم طلاق بگیرم بیخیال مهریم شدم . برم مهریه بگیرم گفته ببین چه بلاهایی سرت میارم

وقتی قصدت طلاقه 

مهرتو نامحسوس بگیر بعد خواستی جدا شو میخواد چیکارت کنه..

اگر از خیانتهاش مدرک داری جمع کن با وکیل مشورت کن

مثلا برا زن داداشت چیکار میکنه؟ زن داداشتم پا میده؟

زنداداشم تو عقده هنوز. نه اون بنده خدا تو این مایه ها نیس ولی شوهر من خیلی تابلو میخواد جلب نظر کنه همین که هیز بازی درمیاره و کلی کارای پست دیگه که چندش اوره

وقتی قصدت طلاقه  مهرتو نامحسوس بگیر بعد خواستی جدا شو میخواد چیکارت کنه.. اگر از خیانتهاش مدر ...

مدرک که تا دلت بخواد ولی فعلا نمیتونم طلاق بگیرم وکیل رفتم گفته این مدارک به درد طلاق نمیخوره

من۳۳. اون۴۰. اتفاقا دوسای پیش برای کنکور تجربی خوندم یه دوماهی .‌ بعد به دلایلی ول کردم. فکر میکنی م ...

اره چرا نتونی عزیزم بلاخره از بی هدفی و ناامیدی بهتر سعی کن هدف داشته باشی تلاش کنی روحیه ات بهترم میشه من گروه ها کنکوری عضوم حتی خودشون مشاوره مجانی هم میدن دانشجو پزشکیند از الان شروع کن ۹۹ قبول نشی ۱۴۰۰ که حتما قبول میشی اگ بخونی عمومیا رو عالی بخون زیست و شیمی هم بیشتر از بقیه درس ها وقت بذار ریاضی و فیزیکم سعی کن بیشتر مباحثی که راحتر و تعداد تست بیشتری میاد بخونی البته اگ وقت داشتی مباحث دیگ هم بخون امااونارو بیشتر اولویتت هم بذار درس و تلاش واسه اینده خودت و بچه ات هرچقدم شوهرت اذیت کرد و خیانت کرد اعصاب خودتو خورد نکن بنظر من ک همین الان بهتر جداشی ولی خب میگی شدایط جداشدن نداری پس بهترین کار این سعی کنی درس بخونی کارپیداکنی واسه پرستاری دولتی قبول شدن خیلی بیشتر باید درس بخونی اما ازادم قبول شدی برو دانشگاه شوهرت مجبورکن شهریه ات بده از حق خودت کمتر کوتاه بیا راستی کنکور نظام جدیدم شرکت کن مباحث خیلی کمتر از نظام قدیم و راحتتر من خودمم کنکور میخوام شرکت کنم🙂فیلم های اموزشی بهترین مدرس ها هم تو تلگرام میذارن لینک کانالشون دارم مجانی میذارن اونا روهم دانلود کن ببین پکیجشو بخوای بگیری ۱۱ میلیون ولی خیلیا مجانی گذاشتن تو کانالا یا خیلی کتاب تستا و کتاب درسی نظام جدیدم پی دی افشون تو کانالا هس

زنداداشم تو عقده هنوز. نه اون بنده خدا تو این مایه ها نیس ولی شوهر من خیلی تابلو میخواد جلب نظر کنه ...

وا بهش بگو میگم داداشم بزنه دهنت

شمام طلاق ک نمیخوا بگیری با خیانتش قصد داری بستزی مهرم نمیخوای 

گلم خودت همه راه ها روبستی اگر نداشت میگفتیم نداره ولی وقتی پول داره مهرتو بگیر

یا چه میدونم بگو بخانواده ات میگم خیانت میکنی یا آبروتو میبرم وو

اگ درس خوندن هم برات سخت برو کلاس ارایشگری دوره ببین مدرکش بگیر خودت بااین کار سرگرم کن و بعدا وام میگیری ارایشگاهی میزنی یا خیاطی یا هرکاری ک بشه بعدا ازش پول دراورد رو یاد بگیر کلاساشون برو هزینه اشونم از شوهرت بگیر 

2706