2726
عنوان

نه میتونم طلاق بگیرم نه زندگی کنم اخه من چیکار کنم خدایاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1255 بازدید | 71 پست
خیلی دوست دارم جدا شم خودمم به فکر کار هستم

آره بهترین کار همینه عزیزم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی دوست دارم جدا شم خودمم به فکر کار هستم

وضع مالیش چطوره ؟که ازش پول بکشی سهم خودتو بچه تو؟

و اینکه علاوه برخیانت دست بزن داره عصبیه؟میخوام ببینم مشکل روحی داره

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
پیش روانشناس نمیتونم برم. اخه چه جوری شاد باشم با این نامرد

از مشاوره های اینترنتی و تلفنی میتونین کمک بگیرین اونا حتمن کمک خوبی هستن واستون

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺

بنظر من بخاطر بچت یه فرصت دیگه به زندگیت بده 

برید مشاور . با هم حرف بزنید . برا زندگیت تلاشتو بکن. 

اگه دیدی همه راهها رو رفتی و درست شدنی نیست اونموقع برو سرکار و جدا شو بچتم بگیر. 

به نظرم هیچ آدمی تو دنیا وجود نداره که خیانت نکنه اون ها هم که خیانت نمیکنن دوس دارن خیانت کنن اما می ترسن به نظرم بی خیال باش همه دنیا این مشکل رو دارن فقط اون ها حرفه ای خیانت میکنن کسی متوجه نمیشه  

واقعا شرتیط سختیه ، ولی اگه میتونی از لحاظ مالی مستقل شو اگه شد بچه تو برداری ، حداقل خودتون دو تا خ ...

نه شوهرم خیلی هیزه همون دوهفته ی اول عقدم فهمیدم.... خیلی هوسرانه. دوررررررغگوئه.

به نظرم هیچ آدمی تو دنیا وجود نداره که خیانت نکنه اون ها هم که خیانت نمیکنن دوس دارن خیانت کنن اما م ...

چقدر بد و ترسناک،از حرفت بد دلم گرفت سوخت و ساختن خییییییلی احساس بدیه حداقل وقتی طرفت عشقت باشه..

خدایاشکرت...
به نظرم هیچ آدمی تو دنیا وجود نداره که خیانت نکنه اون ها هم که خیانت نمیکنن دوس دارن خیانت کنن اما م ...

ولی من دوربریام دیدم مرد خوب و نجیب.....خیلی دوست دارم بیخیال شم ولی نمیتونم ...

2706