2410
2553

شوهرم بهم خیانت میکنه ولی بخاطر بچم جدا نمیشم از طرفی هم نمیتونن تحمل کنم حالم بده. تروخدا راهنماییم کنید....

بنظرم اگ میتونی برو سرکار و پول جمع کن ک بعدها بندازیش بیرون 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اگر زندگیت درست شدنی نیست و همه راه ها رو رفتی، مطمئنا بچه طلاق بودن خیلی بهتر از بزرگ شدن تو یه فضای مسمومه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ب نظر من اول باهاش صحبت کنین و یا میش روانشناس برین ک کمکتون کنن 

اگه اون کار و نشد انجام بدین و از همسرتون راضی نیستین  ب فکر خودتون و بچتون باشین واسه خودتون وقت بزارین و سعی کنین زندگی شادی بسازین 

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
2714

واقعا شرتیط سختیه ، ولی اگه میتونی از لحاظ مالی مستقل شو اگه شد بچه تو برداری ، حداقل خودتون دو تا خوش و خرم زندگی میکنید اینقدر اعصاب خوردی نداره   حالا یعنی درست نمیشه همسرت؟؟

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
2706