1711
1714

شوهرم بهم خیانت میکنه ولی بخاطر بچم جدا نمیشم از طرفی هم نمیتونن تحمل کنم حالم بده. تروخدا راهنماییم کنید....

بنظرم اگ میتونی برو سرکار و پول جمع کن ک بعدها بندازیش بیرون 

میخوام چندتا سرم بخرم بذارم تو یخچال وقتایی که بعد مسواک‌ گشنم میشه وصلش کنم به رگ دستم                                  

چرا جدانمیشی؟بچتو بردارو برو.

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713

اگر زندگیت درست شدنی نیست و همه راه ها رو رفتی، مطمئنا بچه طلاق بودن خیلی بهتر از بزرگ شدن تو یه فضای مسمومه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه!💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ب نظر من اول باهاش صحبت کنین و یا میش روانشناس برین ک کمکتون کنن 

اگه اون کار و نشد انجام بدین و از همسرتون راضی نیستین  ب فکر خودتون و بچتون باشین واسه خودتون وقت بزارین و سعی کنین زندگی شادی بسازین 

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
1665

واقعا شرتیط سختیه ، ولی اگه میتونی از لحاظ مالی مستقل شو اگه شد بچه تو برداری ، حداقل خودتون دو تا خوش و خرم زندگی میکنید اینقدر اعصاب خوردی نداره   حالا یعنی درست نمیشه همسرت؟؟

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
1709
خیلی دوست دارم جدا شم خودمم به فکر کار هستم

آره بهترین کار همینه عزیزم 

میخوام چندتا سرم بخرم بذارم تو یخچال وقتایی که بعد مسواک‌ گشنم میشه وصلش کنم به رگ دستم                                  
1651