2737
2734
اخه بعدش تب میکنه میترسم زبونم لال بره رو۴۰ نیاز ب دکتر وبیمارستان داشه باشه

😨😨😨

دور از جون بچتون من کسی رو میشناسم اینکارو نکرده بود بخاطر اینکه میگفت بچه تب میکنه و تشنج میکنه بچش  الان فلج هست 

هزاران بار خودش رو شماتت کرد ولی چه فایده 

با جون بچت بازی نکن 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس میبرمش ۱۲هم مرسی💋

نیم قبل از واکسن زدن بهش استامینوفن بده و همینطور مرتب هر چهار ساعت یکبار تکرار کن شیر زیاد بهش بده و اینکه نگران تب واکسن نباش چون واکنش بدن به اون واکسنه 

پاشویه هم هیچوقت دستمال رو سر بچه نزار فقط پاهاش و دستاش

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2731
اخه من بردمش ۲۷ دکترخودش راجب واکسن ک پرسیدم چون بعد واکسن خیلی تب میکنه گفت حالا مهم نیس اگ یه هفته ...

من ۲۴ روز با تاخیر زدم.نترس.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738
خانه بهداشت میبری بزنی یا مطب اخه واکسن ۴ ماهگی دخترم ۱ماه دیگس میترسم ببرم خانه بهداشت تو مطب میزنن ...

ن تومطب نمیزنن منم میخاستم نبرم بهداشت دکترش گف تنها چیزی ک عادلانس همین واکسنه و همه توبهداشت میزنن

خب پس ب نظرت منم صبرکنم تا ۲۴ روزدیگ شاید بهترشد یاببرمش؟

میگن تا یک ماه عیب نداره.بچه من سرماخورده بود خوب نمیشد مجبور شدم صبر کنم.ولی خب معلوم نیست که این وصع تاکی ادامه داشته باشه.تازه مردم از سفر برگردن شهر شلوغتر هم میشه.تا خلوته با رعایت بهداشت ببر بزن بیار.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی