2737
2734
عنوان

شوهراتون توی خونه تو چه کارایی بهتون کمک می کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 65 پست
خسته نباشه واقعا ،نگران زخم بسترش باش 😁

منم هی بررسی میکنم یه موقع عرقسوز نشه☹☹☹☹از روی تخت میاد رو مبل ولو میشه میخوره و دستور میده خسته که شد میره رو تخت ۳ یاعت مبخابه باز برمیگرده روز از نو روزی از نو☹

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هی بررسی میکنم یه موقع عرقسوز نشه☹☹☹☹از روی تخت میاد رو مبل ولو میشه میخوره و دستور میده خسته که ...

خوبه متنوع استراحت میکنه حداقل ،از سواحل اتاق خواب به جزایر هال پذیرایی میره 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2731
مرتب کردن که خوبه 

اره خوبه ولی چیزی رو که من مرتب کردم رو دوباره مرتب میکنه.مثلا رختخواب ها رو جمع کنم دوباره میریزه از اول جمع میکنه.زیادی مرتبه دیگه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ب ھیچچچچ عنوان حاضرنیس پوشک پای نینی کنہ البتہ منم نمیخوام ازش ولی لباس تنش میکنہ تراس وراہ پلہ روکمکم میشورہ خیییییلی کمم پیش میاد ظرف بشوڑہ

ولی اوندفعہ ماشین لباسشوییمون واشرش درومدہ بود باید بادست لباس میشستم لباسا شوھرے ونینی روکہ شستم براخودموخستہ شدم حموم کردم اومدم لباساموگزاشتم توے آب کف توے تشت بیچارہ شستشون گفت خیلی خستہ شدے امروز خییلی خجالت کشیدم 

خوبه متنوع استراحت میکنه حداقل ،از سواحل اتاق خواب به جزایر هال پذیرایی میره 

میترسم تو فشار بیوفته با این حجم از فعالیت😒

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738

الان ک سرکار نمیره تقریبا 80درصد کارا رو انجام میده ظرف شستن و جارو و.... همچی 

موقع ک سرکاز میره صب میره شب میاد اما بازم هرکار بگم انجام میده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خودت چکار میکنی 

غذا درس میکنم ظرفارو میشورم ک البته اگه بخام همسرم تو غذا پختن هم کمکم میکنه.و اینکه دوروز در میون وسایلارو گردگیری میکنم‌.مهمون هم ک باشه همسرم کلا باهام کار میکنه .

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2706