2703
2553

شوهر من گاهی ازش می خوام پوشک بچه رو عوض کنه یا موقع بیرون رفتن لباس تنشون کنه ولی کار خونه زیاد انجام نمیده شما چطور ?راستی توی این روزای قرنطینه کمکشون به شما یشتر شده یا تنبل تر شدن و مدام دستور میدن ?

جفتمون تنبل شدیم. قبلش که هر دو شاغل بودیم. کارای خونه هم نصف نصف بود. البته بازم من حوصله م نمیکشید منتطرش بمونم خودم انجام میدادم.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
بنام خدا شوهرم فقط حموم و جیششو خودش میره.باقی کارهاش با منه😐روانی شدم تو این روزها😥

خسته نباشه واقعا ،نگران زخم بسترش باش 😁

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

شوهر من مسئول کارهای بیخودیه😂بهش میگم میخنده.

فقط دوس داره مرتب کنه همه چی رو.ولی خداییش کم و بیش کمکم میکنه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

الان که سرکار نمیره ظرفای ناهار یا شام رو میشوره 😕

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

لباس پهن کردن و جمع کردن.نون خیس کردن .سفره رو پهن و جمع کردن.رخت خوابارو انداختن و جمع کردن.جارو کشیدن کلا با ایشونه.البته تو خونه کار زیادی نیس قبل عید تو خونه تکونی خیلیییبی کمکم میکرد.کلا از اول زندگی همراه من کار میکنه تو خونه.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2706