1711
1714

شوهر من گاهی ازش می خوام پوشک بچه رو عوض کنه یا موقع بیرون رفتن لباس تنشون کنه ولی کار خونه زیاد انجام نمیده شما چطور ?راستی توی این روزای قرنطینه کمکشون به شما یشتر شده یا تنبل تر شدن و مدام دستور میدن ?

جفتمون تنبل شدیم. قبلش که هر دو شاغل بودیم. کارای خونه هم نصف نصف بود. البته بازم من حوصله م نمیکشید منتطرش بمونم خودم انجام میدادم.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه!💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

بنام خدا

شوهرم فقط حموم و جیششو خودش میره.باقی کارهاش با منه😐روانی شدم تو این روزها😥

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
1713

شوهر من تنبله و عاشق دستور دادن 😊

تاجایی که حوصله و اعصابم بکشه هواش رو دارم 

ولی اگه عصبی بشم خودش می دونه که باید ساکت بشه

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه ای تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است؛ زیرا زنان اسیر هرگز قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادی خواه پرورش دهند.
1716

لباس پهن کردن و جمع کردن.نون خیس کردن .سفره رو پهن و جمع کردن.رخت خوابارو انداختن و جمع کردن.جارو کشیدن کلا با ایشونه.البته تو خونه کار زیادی نیس قبل عید تو خونه تکونی خیلیییبی کمکم میکرد.کلا از اول زندگی همراه من کار میکنه تو خونه.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
1436
خسته نباشه واقعا ،نگران زخم بسترش باش 😁

منم هی بررسی میکنم یه موقع عرقسوز نشه☹☹☹☹از روی تخت میاد رو مبل ولو میشه میخوره و دستور میده خسته که شد میره رو تخت ۳ یاعت مبخابه باز برمیگرده روز از نو روزی از نو☹

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
منم هی بررسی میکنم یه موقع عرقسوز نشه☹☹☹☹از روی تخت میاد رو مبل ولو میشه میخوره و دستور میده خسته که ...

خوبه متنوع استراحت میکنه حداقل ،از سواحل اتاق خواب به جزایر هال پذیرایی میره 

مرتب کردن که خوبه 

اره خوبه ولی چیزی رو که من مرتب کردم رو دوباره مرتب میکنه.مثلا رختخواب ها رو جمع کنم دوباره میریزه از اول جمع میکنه.زیادی مرتبه دیگه

خدایا شکرت...
1695