2726
همچنین عزیزم دلم اینکارایی که گفتم رو تو دانشگاه اینام بکن در کل به لباس و ظاهرت اهمیت بده نه اینکه ...

فدای تو عزیزم همچنین برای تو .

من درسم تموم شده تو دانشگاه ک نتونستم 😑 

حالا موندم با این اوضاع چطور پیدا کنم فعلا از همون اینستاگرام و دعا شروع کنم شاید فرجی شد 

ی سوال شما بعد از آشنایی با همسرت باهم دوست شدین یا نه؟ چون من یبار  شکست خوردم دیگ جرات ندارم یراست ب ازدواج فکر میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۲ عزیزم چطور؟

هیچی گلم داشتم پیامارو میخوندم فوضولیم گرفت😁😂چند ساله مزدوجی؟

خود خارجیا وقتی خیلی از یه چیزی تعجب میکنن میگن «ابلفضی؟» بعد شما راه به راه میگین ریلی؟ ریلی و مرگ :/ 
فدای تو عزیزم همچنین برای تو . من درسم تموم شده تو دانشگاه ک نتونستم 😑  حالا موندم با این او ...

خب ما یمدتی با هم دوست بودیم تا شرایطش اوکی بشه چون اون دانشجوی دندونپزشکی بود و از اول قرار گذاشتیم که من براش صبر کنم که همینطورم شد خب میتونی اول با طرف اشنا شی اگه دیدی دانشحوعه یا هنوز شرایط ازدواجو نداره دیگه جوابشو ندی من حتی یبار یه طلافروشم بهم پیام داده بود در این حد

البته خب بیشترشون اول یه مدت میخوان باهات اشنا شن این طبیعیه یه راست نمیرن سر خاستگاری و این حرفا البته بازم ممکنه اتفاق بیفته

2728
هیچی گلم داشتم پیامارو میخوندم فوضولیم گرفت😁😂چند ساله مزدوجی؟

تقریبا یه دو ماهی میشه نامزد رسمی شدیم عزیزم ولی قبلشم خانواده هامون در حریان بودن و رفت و امد خانوادگی داشتیم البته به همه گفتیم که تو دانشگاه همو دیدیم😂

خب ما یمدتی با هم دوست بودیم تا شرایطش اوکی بشه چون اون دانشجوی دندونپزشکی بود و از اول قرار گذاشتیم ...

اره . من دیگ ترس دارم از هرچی رابطه آشنایی  ودوستیه 

دختر هم نمیشه همیشه خونه باباش بمونه و تنهایی هم خوب نیست 

خدا خودش کمک کنه 

تقریبا یه دو ماهی میشه نامزد رسمی شدیم عزیزم ولی قبلشم خانواده هامون در حریان بودن و رفت و امد خانوا ...

بسلامتی عزیزم😍😍😍شاد باشین کنار هم😘

خود خارجیا وقتی خیلی از یه چیزی تعجب میکنن میگن «ابلفضی؟» بعد شما راه به راه میگین ریلی؟ ریلی و مرگ :/ 
اره . من دیگ ترس دارم از هرچی رابطه آشنایی  ودوستیه  دختر هم نمیشه همیشه خونه باباش بمونه ...

اره واقعا حق میدم بهت دوره و زمونه بدی شده ولی خب یجورایی باید زرنگ باشی و از هر موقعیتی استفاده کنی 

کلا سعی کن تو روابط قبل از ازدواج زود دل نبندی این بهترین راهه من خودم اویل وقتی حس میکردم قصد یکی جدی نیست اگه یه نفر دیگه پیام میداد حواب میدادم بهرحال قرار نیست به پای یه نفر بقیه موقعیتامو خراب کنم که خداروشکر الان نامزدم از همشون بهتر و سرتره

ببین من دیگه به ازدواج فکر نمیکنم. یه بار تجربشو کردم و بچه هم دارم و دیگه حال و حوصله ازدواج و حتی دوستی رو هم ندارم. فکر کن من شغل خوب، خانواده خوب، خونه و ماشین داشتم. بد اخلاقم نبودم. ده سال پیش دکترامو گرفتم. خواستگار زیاد داشتم  ولی هیچ خواستگار خوبی نداشتم. پول پیشکش، اخلاقشونم به درد نمی‌خورد. مسجد و روضه و...هم میرفتم اون وقتا. قیافمم بد نیست. بهترین لباس رو هم میپوشیدم. چادری نبودم ولی با حجاب بودم. آخرشم تو یه سایت علمی با یکی آشنا شدم و بعد چهار سالم جدا شدم. به زور نخواه ازدواج کنی. بذار پیش بیاد. اگه نیومدم خودت رو اذیت نکن. به پیشرفتهای خودت فکر کن. تا عاشق یه نفر نشدی ازدواج نکن. حتما هم یه کار پیدا کن تا مستقل باشی و سرت گرم باشه. کتاب خوب بخون. حتی صوتیش رو گوش کن اگه حوصله خواندن نداری.یا مثلا صحبتهای هولاکویی رو گوش کن. تا خودتو بهتر بشناسی و مثل من انتخاب اشتباه نکنی.