2733
2734
همین صفحه اینستاگرام رو درس میکنم  پس را رو از کجا بنظرت فالو کنم ؟

راستی عزیزم عکسم خیلی مهمه هاا حتی بنظرم شده یه اتلیه برو یا یه عکاس حرفه ای بگو ازت عکس بگیره بزارش اینستا دو تا متن خوشگل و مثبتم زیرش بنویس واسه من که جواب داده بود دیگه نمیدونم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنهایی فایده نداره حتما باید مادر یا پدر یا برادر همرات باشه. اینطوری تو‌محله بین پسرها میپیچه که ای ...

ای وای گفتی این دوست دختر داداش من یک دختر هفت خطیه داداش من بلانسبت خیلی سادس 

من که ساده بودم یک دوست پسر هفت خط باشی گیرم آمده بود . واقعا حرفت درسته 

راستی عزیزم عکسم خیلی مهمه هاا حتی بنظرم شده یه اتلیه برو یا یه عکاس حرفه ای بگو ازت عکس بگیره بزارش ...

من بنظر خودم بد عکسم  فقط از سلفی های ک خودم از خودم میگیرم راضی ام از آتلیه میترسم همش بد شده عکسام😭

2728
ای وای گفتی این دوست دختر داداش من یک دختر هفت خطیه داداش من بلانسبت خیلی سادس  من که ساده بود ...

فدات عزیزم

امیدوارم یه مورد عالی گیرت بیاد😘

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
ببین من خودم یه دوست داشتم دانشجو هوشبری بود کلی دانشجو پزشکی اینا فالو کرده بود من دو سه تاشونو &nb ...

😄چقدر خوب مبارکت  باشه عزیزم خوشبخت باشی انشاءالله 😍😚

2738
😄چقدر خوب مبارکت  باشه عزیزم خوشبخت باشی انشاءالله 😍😚

همچنین عزیزم دلم اینکارایی که گفتم رو تو دانشگاه اینام بکن در کل به لباس و ظاهرت اهمیت بده نه اینکه همش گرون بپوشیااا نه با لباسای معمولیم میشه شیک پوشید امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیفته گلم😘😘❤

همچنین عزیزم دلم اینکارایی که گفتم رو تو دانشگاه اینام بکن در کل به لباس و ظاهرت اهمیت بده نه اینکه ...

چن سالته عزیزم؟

خود خارجیا وقتی خیلی از یه چیزی تعجب میکنن میگن «ابلفضی؟» بعد شما راه به راه میگین ریلی؟ ریلی و مرگ :/ 
2706