2726
چقدر خوب خداروشکر  چطور اشنا شدین؟  من حتی بلد نیستم وارد رابطه ای بشم ک ب ازدواج ختم بش ...

راستش همه چی خدایی شد

من گرفته بودم خوابیده بودم بهم زنگ زدن کار جور شده ( چن جا درخواست داده بودم برا کار از این درخواستمم یک سالی میگذشت امید نداشتم بهش) رفتم خلاصه سر کار و مراجعه کنندم بود دید منو پسندید مادرش اومد منو دید و خواستگاری کردن 

تو خونه سفره و‌روضه بدین پسردارها رو دعوت کنین. دختر همسایه امون همینطوری ازدواج کرد مرتب با تیپ سا ...

برا خرید میرم بامامانم فقط پیاده روی بیشتر تنها میرم یا با بابا 

ولی خبری نشده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس از صورتت تو صفحه ات گذاشتی یا فقط پروفایل ؟ من پروفایل میتونم بزارم . ولی پست میترسم.  ولی ...

ببین کار خاصی نیاز نیست بکنی خیلیم ضایه نباش و به طرف نچسب خیلی با اعتماد به نفس رفتار کن عکس دو سه تا عکسم بزاری خوبه استوریم زیاد نزار که فک کنن بیکاری و این چیزا 

یجورایی نه خیلی مغرورانه برخورد کن نه خیلی لوس و اویزون حد وسطو رعایت کن

البته اینم بگم از هر ۱۰۰ تا شاید یکیشون خوب باشه که البته همه جا همینه حواست خیلی جمع باشه عزیزم تو دانشگاه و محل کارم کم نیستن ادمایی که میخوان فقط سو استفاده کنن

2728
ببین کار خاصی نیاز نیست بکنی خیلیم ضایه نباش و به طرف نچسب خیلی با اعتماد به نفس رفتار کن عکس دو سه ...

همین صفحه اینستاگرام رو درس میکنم 

پس را رو از کجا بنظرت فالو کنم ؟ 

یچیز دیگم هست عزیزم باید یجورایی خودتم تیز باشی از کسایی که میان دایرکتت و پیام میدن باید چکشون کنی ببنی عکساشون چطورن؟بیشترشونو از همون عکس میتونی بشناسی و اینکه ببین مدل حرف زدنش اینا چطوره 

خودتم خیلی خانومانه و با شخصیت رفتار کن

شوخ باشی اشکالی نداره اتفاقا خوبم هست

برا خرید میرم بامامانم فقط پیاده روی بیشتر تنها میرم یا با بابا  ولی خبری نشده

تنهایی فایده نداره حتما باید مادر یا پدر یا برادر همرات باشه. اینطوری تو‌محله بین پسرها میپیچه که این دختر خانواده خیلی مواظبشن و کیس خوبیه برای ازدواج.

البته اگه سر و زبان دار باشی بتونی دوست پیدا کنی و اون دوست برادر داشته باشه هم خوبه

یا بلد باشی ادای دخترهای مظلوم و‌چشم و‌گوش بسته دربیاری یه پسر هفت خط تور کنی!

برای تور کردن پسرهای ساده هم باید دختر شاد و شیطون و لوند و سر و زبان دار باشی

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
همین صفحه اینستاگرام رو درس میکنم  پس را رو از کجا بنظرت فالو کنم ؟

ببین من خودم یه دوست داشتم دانشجو هوشبری بود کلی دانشجو پزشکی اینا فالو کرده بود من دو سه تاشونو  فالو کردم بقیه مثل مور و ملخ ریختن تو😂😂همزمان جواب چند نفرو میدادم یا خدااا😂😂 ولی خدایی از بین اینهمه فقط قصد ۳ یا ۴ تاشون ازدواج بود که من بهترینشوو انتخاب کردم

2706