2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جدی؟نمیدونستم

اره 

اکثرا به همین خاطر مرتب فی ل تر میشن

هم کلاسی خودم تو‌یکی از این سایتها با یه پزشک اشنا شد بعد فهمید اقا زن و دوتا دختر داره زنش هم پزشکه!

بعد اقا یه خونه جدا کرایه کرده بود واسه دختربازیهاش

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2714
چیکار کردین بمنم بگین🙄

راستش خب عکسای به نسبت خوبی داشتم تو اینستاگرامم چنتا پسر بهم پیام دادم منم نامردی نکردم همشونو جواب دادم تا اینکه از بینشون یه پسر خانواده دار و خوش تیپ پیدا شد دیگه یسری چیزا بنظرم شانسیه البته به روابط عمومی خودتم بستگی داره 

یکی از دوستامم با شوهرش تو اینستا اشنا شده الان منتظرن کرونا بره عروسی بگیرن

من دعا کردم خدا‌رو شکر خدا رو شکر عقلانی که بهش نگاه میکنم میبینم خیلی چیز خوبی گیرم اومده😌

چقدر خوب خداروشکر 

چطور اشنا شدین؟ 

من حتی بلد نیستم وارد رابطه ای بشم ک ب ازدواج ختم بشه همش تنهایم 

راستش خب عکسای به نسبت خوبی داشتم تو اینستاگرامم چنتا پسر بهم پیام دادم منم نامردی نکردم همشونو جواب ...

عکس از صورتت تو صفحه ات گذاشتی یا فقط پروفایل ؟ من پروفایل میتونم بزارم . ولی پست میترسم. 

ولی بلد نیستم چطور با رفتارم طرف رو جذب کنم برای ازدواج 

بیکارم .معلوم نیس کار گیر بیاد یا ن 

تو خونه سفره و‌روضه بدین پسردارها رو دعوت کنین. دختر همسایه امون همینطوری ازدواج کرد

مرتب با تیپ ساده و شیک ترجیحا با مادر یا خواهرت برو مسجدهای پر رفت و امد

تو‌محله همیشه با مادرت برو و بیا حتی تا سر کوچه اینطوری تو‌ چشم میای! ما یه همسایه داشتیم نوبت ازدواج هر دخترش میشد اون دختر همیشه با مادره بیرون میرفت! حتی میخواست سوار اتوبوس شه با مادره میرفت ایستگاه سوار میشد مادره میرفت خونه! سه تا دختر همینطوری رد کرد!

یا با مادرت برو محل کار پدرت

یا با مادرت برو بیمارستانها عیادت بیماران  

هزارتا راه است برای اینکه خودت نشون بدی

خلاقیت داشته باش

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2706