2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مبارکه عزیزم.بخاطر بیهوشی و خستگی.من خودم تا ۴۰ روز تب و لرز داشتم.بدنم گر می گرفت طوری ک احساس میکر ...

وای دقیقا این چندروزه همش گرمم بود الان رفتم دستشویی اومدم سردمه انگار داخل شکمم یخه پهلو هام یخه ترسیدم کرونا گرفته باشم 

خداجونم‌شکرت
2731
2738

ن نترس ایشالا ک هیچی نیست.من خودم شبها با گریه و ناله از شدت گرما از خواب بیدار میشدم نمیتونستم همشم بلند شم یا ب پهلو بخابم بخاطر درد بخیه هام مکافاتی داشتم

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀

بخاطر شیرتم اگه میخای هم زیاد شه هم قوت داشته باشه برا نی نی ت جوجوش بخور با روغن زرد درست کن .کاچی بخور با  گردو وچای نبات روزی چند لیوان هم نی نی کم تر دل درد میگیره هم شیر تو زیاد میکنه

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀

بارداری و  زایمان کردن   باعث سرد شدن بدن میشه        خونریزی هم همینطور        سزارین هم سرد شدن بدن رو بیشتر می کنه    {سرد شدن رو ضعیف شدن معنی کن}

برای اینکه سردی بدنت رو کم کنی و بدنت رو گرم کنی     باید کاچی درست کنی و بخوری
چجوری >    آرد گندم واقعی (همراه با سبوس   > به نظرم بهتره خودت گندم رو بخری و آسیاب کنی   خیلی بهتر نتیجه می گیری)   تفت ش بده با  روغن حیوانی ترکیب ش کن    + ادویه  (معمولا زردچوبه هم میزنن)         +  می تونی داخلش از مغزی جات ها هم استفاده کنی خصوصا بادام (اگر هم نبود ایرادی نداره )

خرما روزی حداقل 4-5 عدد (هرچی بیشتر بهتر)    -  یک لیوان عرق رازیانه (یا دمنوش رازیانه) + یک قاشق عسل طبیعی     هرشب قبل خواب     (باعث میشه هم پرشیر بشی هم سریع تر بدنت گرم بشه)    + بویدن عطر گرم در طول روز خصوصا قبل از خواب        قبل از خواب مقداری عطر به لباس یا زیر بینی و چانه بمال و بخواب ( عطر گرم : عطر گل محمدی - مریم - یاس  )
همچنین  خوردن 7 عدد انجیر (شب) و 7 عدد زیتون(صبح)  در روز  بسیار موثره   __
منبع :  تجویز آقای دکتر خیراندیش
https://t.me/hakimkhirandish/2767

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

خرما + عرق رازیانه + انجیر و زیتون          >  شیری که بچه ات میدی رو تقویت و مقوی می کنه
عطر + کاچی + سه مورد بالا  >  باعث تقویت بدن و گرم شدن بدنت میشه

به نظر من دوچیز دیگه هم بخور       خیلی موثره  >  1- دوسین > یک قاشق مربا خوردی صبح ناشتا + شب قبل خواب         دوسین : ترکیب سیاه دانه نیم کوب شده یک سهم + سه سهم عسل طبیعی           2- ارده و شیره انگور   روزی یک کاسه       (ارده فوق العاده است > پیشنهاد می کنم از مغازه ارده گیری یا روغن گیری > ارده بخرید  و بگید جلوی خودتون ارده رو از کنجد بگیره)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
مامان منم‌همیشه میگه زائو بعد یه هفته معمولا تب و لرز میکنه ،دلیل علمی ش نمیدونم چیه 

دقیقا منم لرز کردم شدید

سریع رفتم درمانگاه

گفت چیزیت نیست برو خونه چای نبات بخور

بعدش سینم شیر. جمع شد قرمز شد گفتن ازاونه

2706