1711
1714

به نام خدا 

ربطی نداره

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه ای تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است؛ زیرا زنان اسیر هرگز قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادی خواه پرورش دهند.

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1713
ربطی به پوزیشن نداره. به تغذیه و اسیدی یا قلییایی بودن رحم بستگی داره. قبل اقدام تو آب و سرکه بشین

رحم چطوری قلیایی میشه فکرکنم باخون مادرهستش ک مشخص میشه رحم قلیاییه یااسیدی ب خون ربط داره نه به توسرکه نشستن

رحم چطوری قلیایی میشه فکرکنم باخون مادرهستش ک مشخص میشه رحم قلیاییه یااسیدی ب خون ربط داره نه به توس ...

ربط داره عزیزم. من هم از پزشک پرسیدم. هم اینکه چندنفر اطرافیانم انجام دادن درست شد. برای پسردار شدن هم آب و جوش شیرین

1710

من دوتا راه برای تعیین جنسیت میدونم یکیش اینه از دوماه قبل اقدام همسرت اگه سردیجات بخوره بچه دختر میشه ولی اگه گرمی بخوره بچه پسر میشه

و راه دوم زمان نزدیکی

اگه روز تخمک گذاریتو میدونی یکی دو روز،قبل تخمک گذاری نزدیکی کنی احتمال دختر دار شدن زیاده ولی اگه همون روز تخمک گذاری نزدیکی کنی به احتمال زیاد بچه پسر میشه

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا😍