2733
2734
عنوان

خودم تولدت مبارک

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 49 پست
واس ماهم همینطوره بیخیال خواهرم. بنظر من یک سال پیرتر شدن و زمان رو از دست دادن جشن گرفتن نداره. من ...

ببخشید من اقا هستم دوست عزیز

پسرم آدمی را آدمیت لازم است
واس ماهم همینطوره بیخیال خواهرم. بنظر من یک سال پیرتر شدن و زمان رو از دست دادن جشن گرفتن نداره. من ...

برادره خواهر نیس ک😄😄

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولدت مبارک👏👏👏👏🎁🎋🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎈🎈🎈✨🎆

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2731

قشنگ از اون حس پسرا حین گول زدن دخترا استفاده کردیا  

تولدتم مبارررررررک

حرفت هم درسته

یوختایی مردا با سیبیل شاه عباسی از دختر خانوما به توجه بیشتر نیاز دارن

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2738

تولدتون مبارک ایشالا ۱۲۰ ساله بشین🌹

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
قشنگ از اون حس پسرا حین گول زدن دخترا استفاده کردیا     تولدتم مبارررررررک حرفت هم ...

خخخ

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

تولدتون خیلی مبارک

راستش نمیگم اصن مهم نبست یادمه ی بار ۹ ام ماه فک میکردم امروز دهمه!تا غروب هیچکس بهم تبریک نگفت زدم زیر گریه 😐حتی خانوادم!حتی دوستام!بعد فهمیدم ک عه اشتباه گرفتم😬😬تاریخو

نمیگم مهم نیست هست ولی شاید به خاطر دغدغه ی زیاد روز های اخیر و استرس و تنش فراموششون شده😥الان یکم همه مون فراموش کار شدیم ب خاطر این موضوع

مگه ن قطعا شما هم کای ادم هستن ک ب وجودتپن افتخار میکنن و بسیااار دوستتون دارن😊😊😊❣️❣️صد یال ب این سالا

تولد عید شما مبارک٫

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

واسه منم همینطور شد . تولدمو یادشون رفت تبریک بگن . دقیقا هم اینجا تاپیک زدم بقیه تو اینجا بهم تبریک گفتن . 

من واقعا اینقدر هرسال هیچکس یادش نبوده و روز تولدم تلخ بوده برام هرسال از روز تولدم میترسم دلم نمیخاد برسیم به روز تولدم و باز ..

2706