2410
2553
عنوان

خودم تولدت مبارک

538 بازدید | 49 پست

امشب تولدمه باز مث همیشه هیچکس یادش نبود جز خودم ببخشید تاپیکم چرته ولی احتیاج داشتم ی جا حرف بزنم همینطور که خانوما احتیاج به درددل و حرف زدن دارن ما پسرا هم اینجوری هستیم ولی ب خاطر غرورمون و اینکه بقیه فکر نکنن کم اوردیم هیچوقت حرف نمیزنیم این میشه که ما پسرا بلد نیستیم حرف بزنیم و وقتی ازدواج میکنیم خانوم درددل میکنه نمی دونیم و بلد نیستیم چه جوری به درددلشون گوش کنیم امیدوارم ی روزی به جای اینکه به پسر بچه ها گریه نکردن و الگوهای اشتباه ذهنی رو یاد بدیم به پسر بچه ها یاد بدیم تو پسری اگه دلت گرفت گریه کن و بعد بلند شو ادامه بده ...

پسرم آدمی را آدمیت لازم است

آخییییی

تولدت مبارک

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تولدت مبارک

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

👏👏👏👏🌺مبارررررررککککک

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

تولدت مبارک 😍

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)
2714

تولدت مبااااااارک داداشی گلم😍❣💚🥳🥳🥳

الهی صدوبیست ساله شی

دوماد شی😎🥳😍

این همه خواهر داری غم چی میخوری؟!

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍

زادروزت مبارک اقای محترم 

این ی تلقینع ک مرد گریع نمیکنه شما میتونی سبک زندگیتو تغییر بدی 

میتونی حرف بزنی میتونی برای خودت جشن بگیری ☺️خودت خودتو مهمون کن و. بی نیاز از هر ادمی باش

بازم نظر شخصی بود همین

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
تولدت مبارک  منم مثه شما روز تولدم احساسی میشم و غمگین

کیجا حس خوبی بهت دارم

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2706