1711
1707
عنوان

خودم تولدت مبارک

278 بازدید | 49 پست

امشب تولدمه باز مث همیشه هیچکس یادش نبود جز خودم ببخشید تاپیکم چرته ولی احتیاج داشتم ی جا حرف بزنم همینطور که خانوما احتیاج به درددل و حرف زدن دارن ما پسرا هم اینجوری هستیم ولی ب خاطر غرورمون و اینکه بقیه فکر نکنن کم اوردیم هیچوقت حرف نمیزنیم این میشه که ما پسرا بلد نیستیم حرف بزنیم و وقتی ازدواج میکنیم خانوم درددل میکنه نمی دونیم و بلد نیستیم چه جوری به درددلشون گوش کنیم امیدوارم ی روزی به جای اینکه به پسر بچه ها گریه نکردن و الگوهای اشتباه ذهنی رو یاد بدیم به پسر بچه ها یاد بدیم تو پسری اگه دلت گرفت گریه کن و بعد بلند شو ادامه بده ...

آخییییی

تولدت مبارک

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

👏👏👏👏🌺مبارررررررککککک

❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

تولدت مبارک 😍

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)
1710

تولدت مبااااااارک داداشی گلم😍❣💚🥳🥳🥳

الهی صدوبیست ساله شی

دوماد شی😎🥳😍

این همه خواهر داری غم چی میخوری؟!

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍

تولدت مبارک 

منم مثه شما روز تولدم احساسی میشم و غمگین

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فَرَجاً عَاجِلًا قَرِيباً                                                                              بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِين

زادروزت مبارک اقای محترم 

این ی تلقینع ک مرد گریع نمیکنه شما میتونی سبک زندگیتو تغییر بدی 

میتونی حرف بزنی میتونی برای خودت جشن بگیری ☺️خودت خودتو مهمون کن و. بی نیاز از هر ادمی باش

بازم نظر شخصی بود همین

به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو🤨
تولدت مبارک  منم مثه شما روز تولدم احساسی میشم و غمگین

کیجا حس خوبی بهت دارم

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
1709
واس ماهم همینطوره بیخیال خواهرم. بنظر من یک سال پیرتر شدن و زمان رو از دست دادن جشن گرفتن نداره. من ...

برادره خواهر نیس ک😄😄

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
1712