2726

اره مثلا یکی بچش مث چوب خشک زردیه بچه ی تپل و ناز یکی دیگا رو میبینه میگه هوووف بترکی پس چرا بچه من تپل نمیشه این انرژی منفی همون چشم زخمه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

من کلا الانم که باردارم چیزی نمیزارم پروفایلم فقط یه بچه بود از قبل بارداریممم تو پروفایل تلگرام بود دوستم برگشت گفت عه چرا گذاشتی شاید کسی دلش بخواد یه جور بدی گفت،گفتم این دوسال هستش الان نذاشتم که بعد مگر لچه خودمه خلاصه پروفایلمو کلا براش hid کردم

کاری با این حرفش ندارم ولی تو زمینه های دیگه و افراد دیگه حرفهای این مدلی ازش شنیدم و خلاصه افراد این مدل زیاد هستند پس آدم خودش و افراد زندگیشو نزاره بهتره و بچه رو..

روز مرد شوهرمو تبریک گفتم تو استوری همون شب دعوامون شد بعد مدتها اونم سر هیچی دهنم باز موند

خلاصه بعضیا اره حسودن چشم زخمم از انرژی منفیشون میاد دیگه پس هست

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر اعتقاد داری که بله پیش میاد

ولی یه خواهش از شما و همه مادرا دارم. اگر عکس بچتونو میذارید اینستا، زیرش ننویسید لاحول والا.... توهین به بقیه س

علنا دارید میگید گرچه چشمتون شوره، ولی بچمونو ببینید!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
اگر اعتقاد داری که بله پیش میاد ولی یه خواهش از شما و همه مادرا دارم. اگر عکس بچتونو میذارید اینستا ...

👌👌👌 واقعا... چون عکسو میزارن که بقیه ببینن وگر نه دلیلی نداره عکس بزارن

😎🤔
اگر اعتقاد داری که بله پیش میاد ولی یه خواهش از شما و همه مادرا دارم. اگر عکس بچتونو میذارید اینستا ...

دقیقا😂😂یکی این یکی اون عکس نوشته که میگه ب زندگیم ان یکادبستم شاید یکی دیده اش تنگ باشه،خندم میگیره واقعا

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
اره مثلا یکی بچش مث چوب خشک زردیه بچه ی تپل و ناز یکی دیگا رو میبینه میگه هوووف بترکی پس چرا بچه من ...

وای دقیقا خاله شوهر من این الفاظ در مورد بقیه بکار میبره با حسااادت کامل

مثلا یکی ماشین میخره نمیگه مبارکه دماغشو ی جوری میکنه میگه ما پول نداریم بخریم اینا خریدن..

یا خواهرشوهرش سفیده خیلی دختر خووشم اتفاقا به عمه اش رفته خوشگله،بعد میگه فلانی عوضی اینقدر سفید و خوشگله و دوتام فحش میده به طرف😐حسادت ازش میباره.یا مادرشوهرم وسایلشو عوض کرد گفت اه با این سلیقتون بدرد نمیخوره یا میگه والا شما خوب پول دارید

وای دقیقا خاله شوهر من این الفاظ در مورد بقیه بکار میبره با حسااادت کامل مثلا یکی ماشین میخره نمیگه ...

هرچی میکشیم از همین خاله های شوهر میکشیم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
خب هرچقد دقیق بشن ممکنه انرژی منفی جذب کنن دیگه بده اونجوری

بله متاسفانه. به شکستن تخم مرغ خیلی اعتقاد دارن و وقتی اسمی گفته میشه و تخم مرغ میشکنه دیگه بعد از اون خیلی جلوی اون طرف مواظب هستن.... من این چیزارو میبینم که میگم اگه اعتقاد داشته باشی اتفاق میوفته

😎🤔
هرچی میکشیم از همین خاله های شوهر میکشیم

من زیاد نمیبینمش بهاء نمیدم بهش دخالت ک تو کار همه داره ولی شوهرم رو نمیده رفت و آمدی ندارم باهاش اصلا...فقط مگر خونه مادرشوهرم ولی خب پشتم بد میگه مثلا من دیر باردار شدم همش این خاله اش میگفت نازاست اما من سپردمش به خدا و خداروشکر باهاش دید و بازدیدی ندارم