2410
2553
عنوان

خستهههههه شدممممم بدادم برسید

739 بازدید | 102 پست

سلام واقعا فکر خودکشی بسرم میزنه بس دگ روم فشاره ی مادر ۲۲سالم دخترم  نزدیک دوسالشه چند وقت پیش ب هزار مکافات از شیر برداشتمش منه احمق بجاش بهش شیشه دادم از همون اول عادت داش شبا بیدار میشد واس شیر  منم شیر پاستو ریختم شیشه دادم بالاخره با هزار مکافات گرف اینکه شبا چقد گریه میکردم بماند  حالا خاستم از پوشک بگیرمش خوب پیش میرفتم ک دیدم شبا ک پامیشه شیر بخوره جیش میکنه گفتن باید از شیشه بگیرمش تا پانشه و وقتی تا صبح پانشه جیشم نمیکنه حالا  بیدار شد اول بردمش دسشوویی  زد ب غربت بازی و گریه بعدم اومد تو رختخوابش جیش کرد گند زد ب همه جا ازینورم هی شوهرم میگه تو مقصری بچه اینجور گریه میکنه و ازین حرفا دگ واقعا مخم نمیکشه چ غلطی بکنم این شبا پامیشه چیزی ندمش بدجوری گریه میکنه حالا من چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خوب آدم بزرگم شبا مایعات بخوره دسشویی میره به نظرم شبا پوشکش کن تا یکم اعصاب هردوتون اروم بشه یکم که بزرگترشد وآمادگی پیدا کرد شبا هم از پوشک بگیرش

مهربونا واسه ی شادی روح همسرم یک صلوات بفرستید
2714

درکت می کنم. بچه داری خییلی سخته... خصوصا تو یه موقعیت‌هایی سخت ترم میشه... به نظرم اینجا راهنمایی دقیقی پیدا نمی کنی... کتاب بخون در مورد این مرحله از مادری ت و با مشاور مخصوص حرف بزن تا راهنمایی ت کنه. خیلی مفیده

2706