2726
عنوان

آیا اینکار چندشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 76 پست

میواک کلا جاش تو دستشویی نیست چون کلا منبع میکروب و باکتریع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

منم با تو سینک مسواک زدن مشکل ندارم چون حس میکنم تو دستشویی تمام اون هوای دستشویی میره تو دهنم 😷

منم تو سینک مسواک میزنم ولی متنفرم ک تو سینک ظرف باشه و مسواک بزنی🤢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی حساسم سعی میکنم تو بحرش نرم چون اونوقت دیوانه میشم و لب ب غذا نمیزنم.حالا ی چیزی تعریف کنم ...

وای ببخشیدولی چقدبی شخصیت...من باشم گریم میگیره چون هیچ جوره نمیتونم تحمل کنم

2728
ما یه طرف ظرفشوییمونو اصلا نه ظرف میشوریم نه میوه نه هیچ چیزه دیگه یه سبد کچیک هم داخلشه ک تفاله چا ...

ن بخدا بهترین کارو تو می‌کنی اصن منم برم همین کارو کنم از فردا😂😂😂

وای ببخشیدولی چقدبی شخصیت...من باشم گریم میگیره چون هیچ جوره نمیتونم تحمل کنم

ننرس ماهم کم مونده بود گریمون بگیره چندشی ی طرف خرج رو دستمون گذاشتم ی طرف.بعد اون دیگ یکی مهمون بیاد پاشه بره دستاشو بشوره ب طرف دستشویی راهنماییش میکنیم😅ما خانوادتا ب این چیزا خیلی حساسیم.فکر کردنشم حالمو خراب میکنه.هیچ چی ب تمیزی و پاکی نمیرسه.ادمای چندشو نمیتونم درک کنم

توی سینک دست شستن و مسواک زدن  و صورت شستن کثیف ترین کار دنیاست 

اگه تو خونه من کسی این کارو بکنه یا خودم سکته میکنم یا طرفو میندازم بیرون

بعدشم تو اشپزخونه بمب کار میزارم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
منم با تو سینک مسواک زدن مشکل ندارم چون حس میکنم تو دستشویی تمام اون هوای دستشویی میره تو دهنم 😷 م ...

من حس میکنم بو که هیچی ... چیزای دیگه هم داره می‌ره تو حلق و دماغ و دهنم😆😆😂😂😂🤮🤧😷

دستشویی فن داره، مواد بوگیر داره،‌اسپری خوشبو کننده داره! فرقی نمیکنه من و همسرم یا هرکس دیگه. حالم ...

مثلا آب دهن آدم و همسرش که موقع لب گرفتن قاطی میشه دهن هم...چندشه؟؟؟ خوب همون آب دهن خالی میشه دیگه...بعد ی سوال این آب دهن ... از دل و روده مرغ چندش تره؟؟؟؟,😯😯😯😲🤔🤔🤔🤔

اونم آب میگیریم شسته میشه تامام

2706