2726
عنوان

آیا اینکار چندشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از نظر منم چندشه چون اونجا ظرف و میوه شسته میشه وفک کردنشم حال ادمو بهم میزنه ک ظرفا اونجا شسته شن.ماهم دسشویی نمیزاریم چون میکروبی میشه ولی مسواک هر کی رو دراوره.واس هرکیم تو ظرف مخصوص خودش با خمیر دندون جداگونه دسشویی رفتنی میزنیم گاهیم تو حموم.

2728
منم واقعا بدم میاد مخصوصا ی بویی هم بیاد😷😷😷😷

اییییی🥴🥴🥴🥴🥴

من مامانمم بدش میاد تو سینک مسواک بزنم

میرم حموم 😂😂😂

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
من چون میدونم آدمایی با طرز تفکر شما هستن، خونه که میخریم، سینکشو عوض میکنم! یکی مسواک براش چندش نی ...

عزیزم در حالت عادی که خون و خلط و اینا نمیاد ... این مواقع رو نمیگم که... بعدشم تو دستشویی هم بوی بد باشه شما چندشت نمیشه دهنتو وا کنی مسواک بزنی؟؟؟ من اوقم میگیره 🥺

بعد منظورم هرکسی نیست خود آدم و همسرش ... 

فک کن بری مهمونی خونه کسی بفهمی دهنشونو اونجا میشورن رغبت میکنی تو ظرفاشون غذا بخوری🤢🤮تنها موردیه ...

براهمین من هرجامیرم تاطرفونشناسم مطمئن نشم نمیتونم چیزی بخورم تومهمونیاچیزی نمیخورم دسته خودم نیس بایدبدونم تمیزن یانه

منم واقعا بدم میاد مخصوصا ی بویی هم بیاد😷😷😷😷

من دسشویی بو بده نمیرم دسشویی کنم چ برسه مسواک بزنم😂وامیسم کلا بو بره و تهویه رو میزنم و خوشبو کننده میزنم و چن دیقه وایمیسم تا بو بره

عزیزم در حالت عادی که خون و خلط و اینا نمیاد ... این مواقع رو نمیگم که... بعدشم تو دستشویی هم بوی بد ...

دستشویی فن داره، مواد بوگیر داره،‌اسپری خوشبو کننده داره!

فرقی نمیکنه من و همسرم یا هرکس دیگه. حالم بهم میخوره از اینکار و کسی هم که بدونم تو خونه ش اینو رعایت نمیکنه هیچی نمیخورم خونشون. چون تو همون سینک طرف میشوره و اسکاچ میذاره!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
چندشه چون تو اون سینک گوشت و میوه و سبزی و ظرف شسته میشه بعد فکر کن یکی بیاد تف بندازه تو سینک خب بد ...

مثلا آب دهن آدم و همسرش که موقع لب گرفتن قاطی میشه دهن هم ... از دل و روده مرغ چندش تره؟؟؟؟,😯😯😯😲🤔🤔🤔🤔

اونم آب میگیریم شسته میشه تامام

براهمین من هرجامیرم تاطرفونشناسم مطمئن نشم نمیتونم چیزی بخورم تومهمونیاچیزی نمیخورم دسته خودم نیس با ...

منم خیلی حساسم سعی میکنم تو بحرش نرم چون اونوقت دیوانه میشم و لب ب غذا نمیزنم.حالا ی چیزی تعریف کنم ما خونه قبلیمونو فروختیم اومدیم ی خونه جدید ظرف شویی و همه چی نو خودمون نصب کردیم.بعد ی بار ی مهمون اومد خونمون گف اجازه هست برم تو ظرف شویی دستامو بشورم ماهم گفتیم باشه مورد نداره.یهو دیدیم رفت بینیشو شست و فین کرد تا چند روز ک اصلا طرف ظرف شویی نمیرفتیم و ظرفا رو تو سینک نمیزاشتیم بعدشم عوض کردیم و کلی هزینه اضافی شد برامون سر اون ادم بیشعور

ما یه طرف ظرفشوییمونو اصلا نه ظرف میشوریم نه میوه نه هیچ چیزه دیگه

یه سبد کچیک هم داخلشه ک تفاله چایی و اینا میریزیم من اونطرف میشورم 🤐

کار بدیه؟؟:/

تازه صورتمم اونجا میشورم

اییییی🥴🥴🥴🥴🥴 من مامانمم بدش میاد تو سینک مسواک بزنم میرم حموم 😂😂😂

😆😂😂 من شوهرم از اینکه خمیر دندون ببری حموم متنفره میگه آب رفته توش😂😂😂 گیری کردیما

2706