2703
2553
عنوان

آیا اینکار چندشه؟؟

836 بازدید | 76 پست

سلام بچها من چننندباااار تو تاپیکا خوندم که مثلا شوهرم/برادرم/پدرم و.... تو سینک مسواک میزنن آه چه کار چندشی و حالمون بد میشه و.... حتما باید با وایتکس بشوریم و... حتا یکی نوشته بود از وقتی همسرم تو سینک مسواک زده دلم میخواد سینک رو عوض کنم🥺😲😳

حالا بنظر من واقعا کار چندشی نیست .... برعکس من متنفرم مسواکم رو بزارم توی دستشویی یا ی جورای برم میاد تو دستشویی مسواک بزنم ... نظر شما چیه؟ از بیکاری قرنطینه فکرم مشغول این شد😒😒😒

بله چندش و نفرت انگیزه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چندش نیست اما شخصا ترجیح میدم تو دسشویی دهنمو خالی کنم

مسواکم همیشه کنار سینک ظرف شویی هست مسواکم رو داخل خونه میزنم دهنمو میرم تو دسشویی میشورم

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2714

من چون میدونم آدمایی با طرز تفکر شما هستن، خونه که میخریم، سینکشو عوض میکنم!

یکی مسواک براش چندش نیست، خیلی وقتا همراه مسواک خون و خلط هم میاد!

خییییییلی چندشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

چندشه چون تو اون سینک گوشت و میوه و سبزی و ظرف شسته میشه بعد فکر کن یکی بیاد تف بندازه تو سینک خب بده دیگه یه جوریه اینجوری ادم هر وقت میخواد کاری انجام بده یاد اون تفه میوفته فرقی هم نداره چند بار با وایتکس شسته بشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من مسواکمو تو دستشویی نمیزارم اما با خودم میبرم میزنم دوباره برش میگردونم سر جاش اما اگه دستشویی بو بده🥴نمیزنم چون اوغ میزنم

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩

تو دستشویی مسواک میزنم بعدم مسواکو میارم داخل اتاقم....جا مسواکی بگیر راحت میشی

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2706