1711
1714
عنوان

آیا اینکار چندشه؟؟

795 بازدید | 76 پست

سلام بچها من چننندباااار تو تاپیکا خوندم که مثلا شوهرم/برادرم/پدرم و.... تو سینک مسواک میزنن آه چه کار چندشی و حالمون بد میشه و.... حتما باید با وایتکس بشوریم و... حتا یکی نوشته بود از وقتی همسرم تو سینک مسواک زده دلم میخواد سینک رو عوض کنم🥺😲😳

حالا بنظر من واقعا کار چندشی نیست .... برعکس من متنفرم مسواکم رو بزارم توی دستشویی یا ی جورای برم میاد تو دستشویی مسواک بزنم ... نظر شما چیه؟ از بیکاری قرنطینه فکرم مشغول این شد😒😒😒

بله چندش و نفرت انگیزه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه!💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

چندش نیست اما شخصا ترجیح میدم تو دسشویی دهنمو خالی کنم

مسواکم همیشه کنار سینک ظرف شویی هست مسواکم رو داخل خونه میزنم دهنمو میرم تو دسشویی میشورم

قصه هاش کاش باشه همش مثل باباش😄یکی مث من باشه واسه اشتباهاش😔میخوام چند وقت بعد راه بره اون 4 دست و پا😄خودش باشه که دنیا دوست نداره وابسته هارو❤تو جزوی از منی💜بزرگ شی هنوز بچمی💜
1716

من چون میدونم آدمایی با طرز تفکر شما هستن، خونه که میخریم، سینکشو عوض میکنم!

یکی مسواک براش چندش نیست، خیلی وقتا همراه مسواک خون و خلط هم میاد!

خییییییلی چندشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه!💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

چندشه چون تو اون سینک گوشت و میوه و سبزی و ظرف شسته میشه بعد فکر کن یکی بیاد تف بندازه تو سینک خب بده دیگه یه جوریه اینجوری ادم هر وقت میخواد کاری انجام بده یاد اون تفه میوفته فرقی هم نداره چند بار با وایتکس شسته بشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار       

من مسواکمو تو دستشویی نمیزارم اما با خودم میبرم میزنم دوباره برش میگردونم سر جاش اما اگه دستشویی بو بده🥴نمیزنم چون اوغ میزنم

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
1436

از نظر منم چندشه چون اونجا ظرف و میوه شسته میشه وفک کردنشم حال ادمو بهم میزنه ک ظرفا اونجا شسته شن.ماهم دسشویی نمیزاریم چون میکروبی میشه ولی مسواک هر کی رو دراوره.واس هرکیم تو ظرف مخصوص خودش با خمیر دندون جداگونه دسشویی رفتنی میزنیم گاهیم تو حموم.

منم واقعا بدم میاد مخصوصا ی بویی هم بیاد😷😷😷😷

اییییی🥴🥴🥴🥴🥴

من مامانمم بدش میاد تو سینک مسواک بزنم

میرم حموم 😂😂😂

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
1712