2726
عنوان

تا کی باید آروغ نوزادو بگیریم؟؟؟

1929 بازدید | 25 پست

سلام خانوما تا کی باید آروغ نوزاد گرفته بشه کلافه شدم بخدا دخترم دو ماهشه خیییلی دیر آروغ میزنه یا اصلا نمیزنه رفلاکسم داره خیلی اذیت میشه شبا تا صبح گریه میکنه موقع گریه ام چونه ش میلرزه خیلی میترسم لطفا راهنماییم کنید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا وقتی نوزاده 

من بچه هامو تا 4 ماه یا 5 میگرفتم 

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2728

تا زماني كه يكم ياد بگيره بشينه بايد اروغشو بگيري

ببين براي اروغ گرفتن تند تند ولي يواش بزن قسمت بالاي كمرش ، تند تند ولي يواش كه دردش نگيره 

براي رفلاكسشم تشكشو يكم شيب بده خيلي تاثير داره

فکر کنم حالا حالاها باید گرفت مال منم ۳ماهه است فکر کنم رفلاکس داره شما از کجا فهمیدی بچه ات رفلاکسی ...

علایمشو داره،البته دختر من رفلاکس پنهان داره

اگه دل درد داره قشنگ بپیچش لای پتو بگیر بغلت آروم براش لالایی بگو شکمشو بچسبون به خودت و با دستت پشتشو ماساژ بده تا بخوابه  البته من سرپا تکونش میدادم مثل گهواره..من برای دوتا بچه م این کارو میکردم خیلی خوب بود..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
تا زماني كه يكم ياد بگيره بشينه بايد اروغشو بگيري ببين براي اروغ گرفتن تند تند ولي يواش بزن قسمت با ...

همین کارها رو میکنم ولی خیلی بد آروغ میزنه کلافه شدم .

اینکه موقع گریه هاش چونه و لبش میلرزه طبیعیه؟

2706