1711
1707
عنوان

تا کی باید آروغ نوزادو بگیریم؟؟؟

200 بازدید | 25 پست

سلام خانوما تا کی باید آروغ نوزاد گرفته بشه کلافه شدم بخدا دخترم دو ماهشه خیییلی دیر آروغ میزنه یا اصلا نمیزنه رفلاکسم داره خیلی اذیت میشه شبا تا صبح گریه میکنه موقع گریه ام چونه ش میلرزه خیلی میترسم لطفا راهنماییم کنید ممنون

تا وقتی نوزاده 

من بچه هامو تا 4 ماه یا 5 میگرفتم 

قصه هاش کاش باشه همش مثل باباش😄یکی مث من باشه واسه اشتباهاش😔میخوام چند وقت بعد راه بره اون 4 دست و پا😄خودش باشه که دنیا دوست نداره وابسته هارو❤تو جزوی از منی💜بزرگ شی هنوز بچمی💜

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1713

تا زماني كه يكم ياد بگيره بشينه بايد اروغشو بگيري

ببين براي اروغ گرفتن تند تند ولي يواش بزن قسمت بالاي كمرش ، تند تند ولي يواش كه دردش نگيره 

براي رفلاكسشم تشكشو يكم شيب بده خيلي تاثير داره

1710
فکر کنم حالا حالاها باید گرفت مال منم ۳ماهه است فکر کنم رفلاکس داره شما از کجا فهمیدی بچه ات رفلاکسی ...

علایمشو داره،البته دختر من رفلاکس پنهان داره

اگه دل درد داره قشنگ بپیچش لای پتو بگیر بغلت آروم براش لالایی بگو شکمشو بچسبون به خودت و با دستت پشتشو ماساژ بده تا بخوابه  البته من سرپا تکونش میدادم مثل گهواره..من برای دوتا بچه م این کارو میکردم خیلی خوب بود..

تا زماني كه يكم ياد بگيره بشينه بايد اروغشو بگيري ببين براي اروغ گرفتن تند تند ولي يواش بزن قسمت با ...

همین کارها رو میکنم ولی خیلی بد آروغ میزنه کلافه شدم .

اینکه موقع گریه هاش چونه و لبش میلرزه طبیعیه؟

1436
اگه دل درد داره قشنگ بپیچش لای پتو بگیر بغلت آروم براش لالایی بگو شکمشو بچسبون به خودت و با دستت پشت ...

امشب اینکارو کردم تازه خوابش برد احساس کردم شکم و پهلو هاش سردی کرده چون رنگ مدفوعشم کمی سبزه 

همین کارها رو میکنم ولی خیلی بد آروغ میزنه کلافه شدم . اینکه موقع گریه هاش چونه و لبش میلرزه طبیعیه ...

دختر منم كم اروغ ميزد ولي بعدش بعضي وقتا پنيرك ميداد بيرون،

گريه شو نميدونم راستش 

1712