2737
2734
عنوان

گوشم درد و گرفته لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1870 بازدید | 29 پست
منم چند وقت پیش گوش سمت راستم خیلی صدا میداد ی بند اصلا نمیتونستم بخوابم و...خیلی دکتر رفتم ی دکتر ن ...

گوش درد هم داشتی؟

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوش درد هم داشتی؟

خیلی کم درد میکرد ولی خیلی صدا میداد کلا زندگیمو بهم ریخته بود اول کم بود بعد بلندتر شد انقدر بلند بود ک ب مامانم میگفتم بیا گوشتو بچسبون فک کنم شما هم بشنوی ن شب داشتم ن روز یکم صدای بلند عصبیم میکرد و رو شنواییم تاثیر داشت فک کنم ی یک ماهی درگیرش بودم

2731
خیلی کم درد میکرد ولی خیلی صدا میداد کلا زندگیمو بهم ریخته بود اول کم بود بعد بلندتر شد انقدر بلند ب ...

چیکار کردی اخرش؟

پیاز درسته؟ پوست بگیرم بزارم تو یه تابه بعد که حرارت دید و ولرم شد وسط پیاز رو بذارم تو گوشم؟ روشش ...

نه عزیزم با پوستش مستقیما بزار رو شعله بدون تابه و ...

بعد که سوخت و وسطش داغ شد پوستای روییشو بگیر  تا اندازه ای که قشنگ بره تو گوشت ..بعد بزار تو گوشت بمونه چند بار تکرارش کن دردش خوب میشه

2738
من انقدر راه هارو امتحان کردم ک نگو . قطره..اب پیاز...روغن زیتون و.....

اخرش چی

مثل من بودی

کی خوب شدی؟

نه عزیزم با پوستش مستقیما بزار رو شعله بدون تابه و ... بعد که سوخت و وسطش داغ شد پوستای روییشو بگیر ...

چقدر بزارم بمونه؟

عفونتش میگیره

ممنون عزیزم از راهنمایی

تاثیر داره؟ امتحان کردی؟

سلام منم گوشام کیپ شده بود هر کاری کردم باز نشد نوار گرفتم گفت پشت پرده گوش راستت عفونت والتهاب داره قرص وآمپول داد ده روز مصرف کردم خداروشکررر خوب شد 

قبلش یه دکتر دیگ رفتم هیچ کاری نکرد میگ منییر داری اخه من نه سرگیجه نه حالت تهوع داشتم میگف  باید تا اخر عمرت روزی سه تا قرص بخوری الکیییی 

میخواستم باردار بشم چقد گریه کردم رفتم پیش دکتر دومی گفت بدون هیچی ونوار چطور فهمید خداخیرش بده با اولین قرص گوشم باز شد

2706