2410
2553
عنوان

گوشم درد و گرفته لطفا کمک کنید

1828 بازدید | 29 پست

سلام

گوشم درده 

و گرفتگی داره کیپ شده

متاسفانه هر دو گوشم

دکتر رفتم ساکشن کرد ولی باز نشد

لطفا اگه پیشنهادی دارید بگید 

خدا خیرتون بده

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

صدای بلند فعلا گوش نده و روغن بریز توش روغن بفشه یا کرچک شستشو بده بدن گوشت 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

منم مث تو بودم

گوشام چند ماهی کیپ بود رفتم دکتر خدا خیرش بده دارو داد خوب شدم 

چک کرد گفت گوشات جرم نداره و پرده گوشات سالمه احتمااال زیاد بخاطر انحراف بینی و حساسیتت باشه دارو داد خوب شدم

داروهامم نگه داشتم که اگه باز اونجوری شدم بگیرم هرچند کاملم مصرف نکردم متاسفانه🤦‍♀️

منم مث تو بودم گوشام چند ماهی کیپ بود رفتم دکتر خدا خیرش بده دارو داد خوب شدم  چک کرد گفت گوش ...

اخه نمیتونم دارو مصرف کنم نوزاد شیرخوار دارم

2714
اخه نمیتونم دارو مصرف کنم نوزاد شیرخوار دارم

آهان

من روشای دیگه رو نرفتم ولی خب اگه گوش دردی احتمالا عفونت داره پیاز بزار رو شعله بسوزه بعد یکم داغیش رفت وسطشو درار بزار تو همون گوشت که درد میکنه

منم چند وقت پیش گوش سمت راستم خیلی صدا میداد ی بند اصلا نمیتونستم بخوابم و...خیلی دکتر رفتم ی دکتر نوار گوش نوشت و ی چکاب کامل داد همون مطب رو بروییش رفتم نوار گوشوگرفتم بهش نشون دادم گفت مصرف نمکت بالاست گفتم نه زیاد خلاصه ی قرص بهم داد روز یکی بخورم دیگه همون شد اب رو اتیش دیگه چکاپ هم نرفتم

آهان من روشای دیگه رو نرفتم ولی خب اگه گوش دردی احتمالا عفونت داره پیاز بزار رو شعله بسوزه بعد یکم ...

پیاز درسته؟

پوست بگیرم بزارم تو یه تابه بعد که حرارت دید و ولرم شد وسط پیاز رو بذارم تو گوشم؟

روشش درست گفتم

2706