2737
2739
عنوان

(نظرسنجی) پیانو چه رنگی قشنگه 😍 ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 21 پست
منو یادِ ی آشنا انداختی اسمش ملورینه دوازدهم تجربی

نه ۱۹ سالمه

هعی اسی جون دعا کن برام

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
نه ۱۹ سالمه هعی اسی جون دعا کن برام

توام دعام کن 😕❤

ایشالا همیشه بخندی 😊 به هرچیییی دوست داری برسی 😍

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

توام دعام کن 😕❤ ایشالا همیشه بخندی 😊 به هرچیییی دوست داری برسی 😍

چشممم

ممنونتم😚❤

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

اگه دكورتون سفيده هم مشكي خوشگل ميشه هم سفيد

اگه ميتوني تو هال بزار نه كه بزار تو اتاق خواب

راهرو پيشنهاد نميدم چون نه مناسبه و اينكه صداش همسايه هارو اذيت ميكنه البته من باشم به جاي همسايتون لذت ميبرم

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
2731
اگه دكورتون سفيده هم مشكي خوشگل ميشه هم سفيد اگه ميتوني تو هال بزار نه كه بزار تو اتاق خواب راهرو ...

دقیقا همسایه ما کنار در گزاشته من عاشق وقتاییم که میخواد تمرین کنه 😍😍

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

سفید 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم