1711
1714

اگه میخواین بدونین چه ظروفی سالم تر هست برای آشپزی

این مطلب حتما بخونید

1718

اینم 29 اینا بهش میخوره 

الان میاد میگه 15 سالشه 😑

نی نی یار جان خداوکیلی 100 تومن میدم بیخیال کاربریه من شو   اصلا 200 میدم قبل تعلیق ندا بده  این هفته 4تا کاربریمو بستی  سه تاش اصن آنلاین نبودم  جز خط خودم خط مامان و داداشم و شوهرمو زنداداشمو زدم مونده 6تا خط اون یکی داداشام  4تاخط بابام  خط اونیکی زنداداشم  خط پدرشوهرم  دوتاخط مادرشوهرم  

ینی وجدانا بعضیاتون حس میکنم خوابتون میاد اصلا تشخیص سنتون اتصالی کرده اون یکی لااقل بخاطر بلوند کردنش یا پروتز گونه ش گفتم شاید اشتباه کنین دومی اصلا خیلی بیبیه آثار کوچیکیش تو چهرشه و نچراله باز میگین ۳۲

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
1716
به من میخوره چند ساله باشم واقعا راستشو بگین

من میگم ۲۶ ولی الان همه میان میگن ۶۵ ب بالا اصلا برات مهم نباشه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
8

۲۳ تا ۳۳

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)
به من میخوره چند ساله باشم واقعا راستشو بگین

۲۵ تا ۳۵

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)
1712