1711
1714

۳۳

ممکنه تمام رخش ۶۶ باشه!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه!💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

1718

۳۰ تا ۳۵

+بالاخرا روزای خوب میان  *اره ،اما من دیگه ۲۰ سالم نیست 😔 😍من حال نمیکنم همرنگ جماعت باشم  من خودم عالی ترین رنگ رو دارم 😃 ان شاءالله تا قبل از مهر۹۹ یه اتفاق خوب و تا قبل از فرودین۱۴۰۰یه اتفاق خوب دیگه و هردو به عالللللییییی ترین شکل اتفاق میوفتن لطفا برام یه صلوات بفرست ❤❤❤😍😍😍🌹🌹🌹😘😘😘برای طول عمر و سلامتی همه پدر و مادر ها صلوات لطفا

۲۶🤔

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
1710

فرزندم این نیم رخ نیست بلکه بخشی از تمام رخ است و به او میاید 35_36 ساله باشد 

علی برکت الله 😑

نی نی یار جان خداوکیلی 100 تومن میدم بیخیال کاربریه من شو   اصلا 200 میدم قبل تعلیق ندا بده  این هفته 4تا کاربریمو بستی  سه تاش اصن آنلاین نبودم  جز خط خودم خط مامان و داداشم و شوهرمو زنداداشمو زدم مونده 6تا خط اون یکی داداشام  4تاخط بابام  خط اونیکی زنداداشم  خط پدرشوهرم  دوتاخط مادرشوهرم  
1709

خب حالا چند سالشه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه!💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
این فقط ۲۲ سالشه حالا هستین ی عکس دیگه بزارم

بنده خدا چه همه بالای 30 زدیم ولی واقعا بهش نمیاد 22 😕 من خودم 30 ام همه میگن 23 اینا بهت میاد 😑

نی نی یار جان خداوکیلی 100 تومن میدم بیخیال کاربریه من شو   اصلا 200 میدم قبل تعلیق ندا بده  این هفته 4تا کاربریمو بستی  سه تاش اصن آنلاین نبودم  جز خط خودم خط مامان و داداشم و شوهرمو زنداداشمو زدم مونده 6تا خط اون یکی داداشام  4تاخط بابام  خط اونیکی زنداداشم  خط پدرشوهرم  دوتاخط مادرشوهرم  
1651