2733
2734

37 هفته 4 روزمه، شبی که گذشت حرکت نی‌نی خیلی کم شده بود رفتم اورژانس. اونجا معاینم کردن و نوار قلب گرفتن همه چیز اوکی بود خداروشکر اما از وقتی اومدم خونه ترشح کم رنگ خونی و درد خیلی خفیف و مداوم دارم ممکنه خطرناک باشه؟! 

😎🤔

نه فک نکنم چون منم ترشح کمرنگ خونی داشتم رفتم بیمارستان، فرداش رفتم برا سزارین البته گفتن برو خونه وقتت شد بیا ولی گفتم میخوام سزارین شم پول میدم خودم، گفتن برو فردا بیا براعمل

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه فک نکنم چون منم ترشح کمرنگ خونی داشتم رفتم بیمارستان، فرداش رفتم برا سزارین البته گفتن برو خونه و ...

خواستم ببینم کسی شرایط منو داشته پس فکر نکنم هنوز وقتش باشه 

😎🤔
اسم دیگه اش موکوس هستش.... وقتی دهانه رحم شروع به باز شدن میکنه و زایمان نزدیک میشه این مخاط از دهان ...

آها ممنون... خدا کنه نزدیک باشه واقعا خسته شدم دوست دارم زودتر زایمان کنم

😎🤔
2738

گاهی مواقع به خاطر معاینه داخلی هم لک بینی اتفاق میفته . تو اینترنت درباره موکوس یا بلادی شو سرچ کن.... اما کلا خیلی به تکون های نی نی توجه کن . امیدوارم زایمان راحت و بدون استرسی داشته باشی و به زودی در آعوش بگیریش . برای منم دعا کن لطفا خیلی وقته تو اقدامم اما خبری نیست . 

گاهی مواقع به خاطر معاینه داخلی هم لک بینی اتفاق میفته . تو اینترنت درباره موکوس یا بلادی شو سرچ کن. ...

ممنون عزیزم از راهنماییت الان سرچ میکنم... انشاالله که لطف خداوند به همین زود شامل حال شما هم بشه بتونی این حس رو تجربه کنی به نیتتون آیة‌الکرسی میخونم

😎🤔