2733
2734

خیلی شهر دلگیریه نمیدونم چرا

وقتی واسه زیارت میرم بیشتر از یه روز نمیتونم تحمل کنم اونم فقط داخل حرم باشم🙁

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی شهر دلگیریه نمیدونم چرا وقتی واسه زیارت میرم بیشتر از یه روز نمیتونم تحمل کنم اونم فقط داخل حر ...

اولش اینطوریه...منم که ازدواج کردم تو دوران عقد شوهرم میومد میگفت  واقعا سهرتون دلگیره...میگفت انگار همه جاشو خاک پاشیدن....ولی الان عادت کرده و دوسش داره

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2738

آره عاشق شهرمونم.هرازگاهی بخودم میگم من اگر الان تواین سن ازدواج میکردم عمرا یه شهر دیگه رو انتخاب نمیکردم میرفتم به یه قمی کنار خانوادم مگه آدم چند بار قراره بدنیا بیاد مادر پدرمو نمیبینم منم مثل بقیه دخترا دوست دارم هرچندروز یبارببینمشون ناسلامتی تک دخترم

واقعا ؟؟؟؟شما خودتون قم هستین؟؟

اسی جان کجای قم ساکنی شما؟؟؟

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
ولی من عاشق شهر قم هستم باهمون هوای خشک وگرمش که تابستون آفتاب عمود می تابه 😍 گرمی قم رو دوست دارم

منم😭😭😭😭

2706