2726

سلام دوستان ،میخواستم ببینم ترشحات زیاد ابکی(ببخشید انقد واضح توضیح میدم)و درد نوک سینه تیر کشیدان تخمدان و زیر شکم میتونه از علائم بارداری باشه؟کسی بوده که این علائم رو داشته باشه و باردار بوده باشه؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید منو🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد تو این وضعیت کرونایی تاپیک بارداری زیاده همه هم جدیده انگار تازه از رو کار پاشدن

عوارض قرنطینه س

پاییز کلی نوزاد به امار جمعیت اضافه میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
عوارض قرنطینه س پاییز کلی نوزاد به امار جمعیت اضافه میشه

من نزدیک شیش ماهمه .ولی میگم فعلا اونایی که بچه میخوان بزارن بعد ازاین ماجرا عقلانی تره 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
آره عزیزم همش میتونه از علائم بارداری باشه . امیدوارم اگر صلاح و مصلحت خداوند باشه باردار باشی

ممنون عزیزم 

من پریودام زیاد منظم نیست ولی ۴ ماهه که هفتم هر ماه پریود میشم 

این ماه کلومیفن خوردم و یدونه ام امپول استرادیول زدم ولی خب خیلی جدی اقدام نکردم برای بارداری،الان ۵ روز از موئد پریود گذشته و علائمی که گفتم و دارم ،به خاطر این ویروس لعنتی میترسم برم ازمایش بدم گفتم گفتم از اینجا کمک بگیرم 

در هر صورت ممنون از جوابتون🙏