2737
2739
انشالله سایه پدر همیشه روی سرت باشه پدرای ما خیلی سختی کشیدن جوانیشون توی جنگ و سختیای وحشتناک جنگ گ ...

من فردا باید برم بیرون 500باید خرید کنم کابوس دارم چطور برم تحمل غر زدناشو ندارم. از کارت خودمم میدم این همه میترسم 

واقعا چطور یه خریداری با شوهراتون انحام میدین من مجردم ولی اصلا خوشم نمیاد با اگه متاهل شدم با همسرم ...

چه ربطی داره اتفاقا بنظرم بایدشوهرت هم حضورداشته باشه که خریداتو حساب کنه .بعدبنظرمن صمیمیت بینتون هم زیادمیشه..من که اینطوریم هرچی هم که فکرش کنی میخرم ولی شوهرم اظهارنظرنمیکنه فقط میگه دوستش داری .تمام .......دیگه خودش یجا میره حساب میکنه...همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی داره اتفاقا بنظرم بایدشوهرت هم حضورداشته باشه که خریداتو حساب کنه .بعدبنظرمن صمیمیت بینتون ه ...

عزیزم من شوهر ندارم. مجردم. داشته باشمم توی خریدارم خبرش نمیکنم. شما هم موفق باشی. 

2731

اصلا معلوم نمیکنه.مثلا سال گذشته هیچی روسری نخریدم عوضش بهمن ماه هفت تا روسری یجا خریدم.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

برای ارایشگاه هیچی 

همه کارو خودم بلدم 

به جینگول بازی مثل ناخن کاشتن و اینام علاقه ندارم

لباس هم در ماه هیچی

کی حوصله داره هر ماه بره خرید 

سالی دو دفعه میرم یکی تابستون یکی پاییز همه چی میگیرم هر دفعه خیلی بشه یه تومن 

گاهی هوس کنم اینترنتی یه چیزی میگیرم لباس و اینا

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2738
سلام خوبی ؟؟چ خبر؟؟ازاقای دوست...چلوندیش

سلام عزيزم اره يه سري وسيله هامو آورد

پولشم پس ندادم 😀 بعدشم گفتم ما به درد هم نميخوريم و خدافظ

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
سلام عزيزم اره يه سري وسيله هامو آورد پولشم پس ندادم 😀 بعدشم گفتم ما به درد هم نميخوريم و خدافظ

خوب کردی اتفاقا فرداش ب فکرت بودن..الان دیگه اینستاتو دنبال نمبکنه

وخدایی ک بشدت کافیست...
2706