2726
عنوان

سرگرمی بچه 6 ماهه

243 بازدید | 12 پست

خانمها چیکارا میکردید یا انجام میدید با بچه همین حول و حوش سن من نمیدونم با این وضع قرنطینه چیکار کنم بچم سرگرم بشه زیاد اسباب بازیم متوجه نمیشه چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تازه از۸ماه ب بعد سرگرمی وبازی میخاد

منکه پسرم ۶ماهگی زیاد بازی نمیکرد درحدنیم ساعت سرگرم جغجغه میشد

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
الان جغجغه بده دستش.تا حدی که بهش شناخت پیدا کنه باهاش بازی میکنه رو زود خسته میشه شما فکر کنم بیشت ...

نه عزیز. جغجعه توپ و حلقه کلا به 5 دقیقه نمیکشه گریه اش در میاد. نه من از 2 اسفند بیرون نرفتم بخاطر پسرم. 

نه عزیز. جغجعه توپ و حلقه کلا به 5 دقیقه نمیکشه گریه اش در میاد. نه من از 2 اسفند بیرون نرفتم بخاطر ...

منظورم اینه بچه شش ماهه زیاد با چیزی سرگرم نمیشه.

بغل کن تو خونه بگردونش..اطرافش تو این سن جذابه براش

بچه شش ماهه مگه بیرون رفتن میدونه؟

آره دیگه قبلا میبردم خونه پدربزرگ و مادربزرگش رو میدید باهاش بازی میکردن الان صبح تا شب من و پدرش رو میبینه یکنواخت شده براش دیگه

آخه هنوز یکنواختی رو نمیدونه.

نمیدونم والا پس هر چی بهش میدم بازی کنه 5 دقیقه نمیکشه ولی میبردمش جای شلوغ مثلا خونه عمه اش چون همه صداش میکردن بچم روحیش بهتر بود بیشتر شاد بود و لجبازی نمیکرد ننیدونم شاید اشتباه میکنم فقط نمیدونم دیگه باید چیکار کنم