1711
1707
عنوان

اینستا خیلی وقتم رو میگرفت

248 بازدید | 22 پست

پاکش کردم یهویی میدیدم دو ساعت دارم تو اینستا چرخ میزنم بچههم پای تلوزیون کارا هم انبار شده یا مثلا بچه ک میخوابید تو اینستا بودم ب خودم میومدم میدیدم سه شبه 

مامانای زیبا اگه دنبال یه پوست درخشان و شاداب هستین 

این مطلب حتما بخونید

1718

اصلا نمیرم یه ساعت میرم میبینم سه گیگ رفت  بیشتر تو نی نی سایتم

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

من واقعا بدون اینستا نمیتونم زندگی کنم

قصه هاش کاش باشه همش مثل باباش😄یکی مث من باشه واسه اشتباهاش😔میخوام چند وقت بعد راه بره اون 4 دست و پا😄خودش باشه که دنیا دوست نداره وابسته هارو❤تو جزوی از منی💜بزرگ شی هنوز بچمی💜
1710

بچه ها ی سوال تو انیستا زیر پست کسی کامنت بزاریم مثلاً سیاسی باشه دردسر نمیشه البته ی بار فوش دادم بعدا ترسیدم 😂

دوست داشتن خود بهترین حسی دنیاست که انسان میتونه تجربه کند. حتی زیباتر ازینکه کسی دیگری ما را دوست داشته باشه 😍😘برای اولین بار خودت را ببخش 
1436
وقتی بچت دنبا اومد میفهمی چی میگم

3 تا بچه دارم عزیزم

این چهارمیه

تازه دختر جاریمم با من زندگی میکنه😄

قصه هاش کاش باشه همش مثل باباش😄یکی مث من باشه واسه اشتباهاش😔میخوام چند وقت بعد راه بره اون 4 دست و پا😄خودش باشه که دنیا دوست نداره وابسته هارو❤تو جزوی از منی💜بزرگ شی هنوز بچمی💜
می تو    

واقعا سخته زندگی بدون اون😄

ماشالاه من تو یکیش موندم چندسالته؟

مرسی عزیزم 

29 سالمه

1712