2737
2739
عنوان

بیاین بگین چنتابچه دارین و چنسالتونه(دردودل)

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 161 پست
بعد پشیمون شدین از سقط چ کار خوبی کردین. منم باخودم میگم حتما حکمتی توشه. اونم ت این اوضاع مریضی&nbs ...

آره 7گرم زعفردن خوردم مسموم شدم ولی نشد کلی وزنه زدم اونم داستان زندگی مامایی بود که رفتم پیشش برا سقط اون پشیمونم کرد خداخیرش بده

خاک برسرم هنوز هر روز دارم توبه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ازراهنماییت منم ازقهرخدامیترسم ولی فکرم ناراحت

راسی من شنیدم اگر نذر کنی بچه تو دلیت اسمشو محمد بزاری حتما، پسر میشه

شنیدم برخی جواب گرفتن، امتحان کن

دعاهای پسر دار شدنم سرچ کن، ذکر ، ایه ...

اما مهم سلامتیشه هرچی شد، ان شاالله ب خیر و خوشی

فکرای خوب کن فقط، گور بابای حرفای مردم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
آره 7گرم زعفردن خوردم مسموم شدم ولی نشد کلی وزنه زدم اونم داستان زندگی مامایی بود که رفتم پیشش برا س ...

من همینجا خیلییی خوندم ک کسی سقط کرده چه بلاها براش اتفاق افتاده، خودش یا اطرافیانش....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
انشالله ک سالم باشه در وهله اول بخدا بچه سالم نعمته تو بخدا اعتماد کن مطمئن باش پاداشتو میگیری

مرسی بابت روحیه دادنت هیشکدوم نگفتین نندازین نمیندازم کاش بقیه مخصوصا خواهرشوهرام پنجتان دوتاشون دختراشون همسن منن خییلی مخالف بچه اگ خبرداربشن اصلا واکنش خوب ندارن ن ک دخالت کنن نظر منفی میدن

اللهم عج الولیک الفرج

سه تا بچه خیلی خوبه استارتر حتما نگهش دار خدا خواسته این اتفاق بیفته ان‌شالله آینده درخشانی در انتظارشه مطمئنم دنیا بیاد عاشقش میشید

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
راسی من شنیدم اگر نذر کنی بچه تو دلیت اسمشو محمد بزاری حتما، پسر میشه شنیدم برخی جواب گرفتن، امتحان ...

ممنون امتحان میکنم. هرچی خدا بخواد اگ خواست دخترباشه ازش صبرشو میخوام ک اینو دیگ حتما بهم میده

اللهم عج الولیک الفرج
2738
 مرسی بابت روحیه دادنت هیشکدوم نگفتین نندازین نمیندازم کاش بقیه مخصوصا خواهرشوهرام پنجتان دوتاش ...

بعضیا از حسادت نظر منفی میدن....اهمیت نده

بعضیا نتونستنن باردار شن دیگه میگن پیف پیف بو میده.... ههه، بیخیال

جواب اماده کن ازقبل، چیزی گفتن بگو جوابشونو....

هیچ کدومتون براسقط نظر ندادین پس نمیندازمش نگهش میدارم فکرشم نمیکنم

آفرین مامان مهربون👏👏👏👏👏 عاشقتم😘😘😘😘😘

مواظب خودتو و فرشته هات باش

مطمین باش خدا خودش کمکت میکنه و هواتو داره

خیلی خوشحالم

در مورد جنسیتشم مطمین باش خدا بهترینها رو برات میخواد بسپار به خودش

راسی من شنیدم اگر نذر کنی بچه تو دلیت اسمشو محمد بزاری حتما، پسر میشه شنیدم برخی جواب گرفتن، امتحان ...

شک نکن ک درسته فقط متاسفانه یه عده رو دیدم مثلا میگن بچمون پسریا دختربشه فلان اسم رو میذارم ولی وقتی بچه اونی ک میخان میشه یا اون اسم رو نمیذارن یااگه میذارن واس چند هفته س یا دواسمه میذارن که کلا اون اسم رو صدانزنن

شک نکن ک درسته فقط متاسفانه یه عده رو دیدم مثلا میگن بچمون پسریا دختربشه فلان اسم رو میذارم ولی وقتی ...

این نوعی خیانت و زیر قول زدنه دیگه

محمد دو اسمی هم باشه عیب نداره گمونم،اما دنیااومد باید محمدش رو هم صداکنن حتما.... 

مرسی بابت روحیه دادنت هیشکدوم نگفتین نندازین نمیندازم کاش بقیه مخصوصا خواهرشوهرام پنجتان دوتاش ...

ببین دلت بخواد پنج تاهم بیاری به هیچکس جزخودتو همسرت ربطی نداره. اصلا واست مهم نباشه نظردیگران. درضمن اصلا شاید بهت حسادت میکنن هووم؟؟؟و خیلی شایدهای دیگه...

افرین دختر زرنگ ایول

مگه خیلی خوبه اینجوری پیرم کردن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706